(wrocław) miejsce w pokoju, 10 minut na pieszo na UP

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
slwk
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2008, o 18:55

(wrocław) miejsce w pokoju, 10 minut na pieszo na UP

Post autor: slwk »

Witam,
wiem że rekrutacja trwa, a właściwie jeszcze nic nie wiadomo bo jest jeszcze przed listami, ale jak ktoś zapobiegliwy to może się zainteresuje ofertą mieszkania.

A więc
jest do wynajęcia miejsce w pokoju 2 osobowym (2 osoba to ja czyli student wety konczący wlasnie 3 rok) w mieszkaniu studenckim 2 pokojowym (w drugim pokoju mieszkają 2 bezproblemowe studentki, o bezproblemowości może siwadczyć to że nie narzekałem przez ubiegły rok no i że chcę dalej wynajmować to mieszkanie ).
Cena ok 470 zł ze wszystkim. (W miesiącach zimowych trochę więcej, ale nigdy nie wyszylo powyzej 500 zł). Własciciele bezproblemowi. Mieszkanie na ul. Szczytnickiego, a więc bardzo blisko uczelni - 10 minut na pieszo. Na rynek około 15-20

kontakt: tutaj
albo: 6420531, 509642677


pozdrawiam
Kajter
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2010, o 19:54

Re: (wrocław) miejsce w pokoju, 10 minut na pieszo na UP

Post autor: Kajter »

Ja byłbym naprawdę zainteresowany, jednakże zobaczymy czy się dostanę (a myślę, iż nie). Tak czy siak, jak coś to się odezwę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości