KOSMETOLOGIA - UMB 2011/2012

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
paulina1601
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2011, o 20:02

Re: KOSMETOLOGIA - UMB 2011/2012

Post autor: paulina1601 »

Dziewczyny większość info jest na facebooku jak któraś chce być dołączona do grupy pisać na priv.
mrowkan
Posty: 11
Rejestracja: 19 cze 2009, o 06:40

Re: KOSMETOLOGIA - UMB 2011/2012

Post autor: mrowkan »

Prosze o namiaru na facebooka
HelenaCarter
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2012, o 16:11

Re: KOSMETOLOGIA - UMB 2011/2012

Post autor: HelenaCarter »

Cześć Jakie są specjalizacje na kosmetologii w Białymstoku?
boogieee
Posty: 46
Rejestracja: 31 lip 2011, o 08:24

Re: KOSMETOLOGIA - UMB 2011/2012

Post autor: boogieee »

ja nic nie słyszałam o żadnych specjalizacjach) może dziewczyny ze starszych roczników coś wiedzą
HelenaCarter
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2012, o 16:11

Re: KOSMETOLOGIA - UMB 2011/2012

Post autor: HelenaCarter »

Wybieram się na kosmetologię na UMB i chciałabym poznać Wasze opinie. Jak Wam się studiuje? Jaki utrzymuje się poziom na tym kierunku?

Czekam na odpowiedzi
boogieee
Posty: 46
Rejestracja: 31 lip 2011, o 08:24

Re: KOSMETOLOGIA - UMB 2011/2012

Post autor: boogieee »

Studiuje się chyba raczej dobrze, jest sporo nauki ale trochę czasu się znajdzie na to żeby gdzieś wyjść. Co do poziomu to jest tak, że jak ktoś się obija to widać od razu i za długo raczej nie pociągnie. No i są przedmioty jak biologia i genetyka, histologia których trzeba się na prawdę mocno uczyć bo o ile inne za którymś razem się zaliczy jak się ich trochę pouczy o tyle z tymi dwoma takie coś nie przejdzie
poziomkaa
Posty: 16
Rejestracja: 30 maja 2011, o 14:37

Re: KOSMETOLOGIA - UMB 2011/2012

Post autor: poziomkaa »

witam dziewczyny.
Chciałam się zapytać jak wyglądają u was ćwiczenia z kosmetologii (czy jest ich dużo/ na jakich kosmetykach pracujecie , co do tej pory miałyście tzn jakie zabiegi ?)
Pytam ponieważ jestem na umed łódź i jestem załamana //
Czekam na odpowiedź
boogieee
Posty: 46
Rejestracja: 31 lip 2011, o 08:24

Re: KOSMETOLOGIA - UMB 2011/2012

Post autor: boogieee »

no z pielęgnacyjnej mamy 4 godziny ćwiczeń tygodniowo plus z aparatury chyba 2 no i do tego seminaria także można się nauczyć czegoś. Pracujemy głównie na bandi czasem bielendzie i bardzo rzadko na innych. To co się dzieje u Ciebie w łodzi bo myślałam o przeniesieniu więc mnie to zaintrygowało no co do zabiegów to: masaż twarzy, henna, manicure z parafiną, pedicure, kwasy, mikrodermabrazja, depilacja woskiem schemat klasycznego zabiegu jakiś tam był no i na aparaturze też już kilka sprzętów poznałyśmy np. frezarkę, wapozon, biosonic, sonoforeza, jonoforeza, epilacjia elektrolizą no i nie wiem czy coś jeszcze mogłam coś pominąć, ale generalnie to raczej nie narzekamy.
poziomkaa
Posty: 16
Rejestracja: 30 maja 2011, o 14:37

Re: KOSMETOLOGIA - UMB 2011/2012

Post autor: poziomkaa »

u nas jest tragedia.
po pierwsze przeterminowane kosmetyki bardzo ale to bardzo często.
Na tej uczelni cały czas czegoś brakuje.
po drugie mamy 4 godziny ćwiczeń w tygodniu i jesteśmy tak naprawdę pozostawione same sobie. a wykłady są śmiechu warte bo od października do stycznia miałyśmy omawiane 4 rodzaje cery. teraz się coś ruszyło ale mało co ///
po trzecie miałyśmy tylko masaż twarzy i kończyny górnej, manicure , hennę no i zabiegi z lampą led /
wybierając tą uczelnie myślałam o jej prestiżu.
Wydawało mi się ,że kosmetologia będzie tu na naprawdę wysokim poziomie ,a okazało się odwrotnie /
Myślę o przeniesieniu na 2 rok do białego bo z tego co czytam jej u was o niebo lepiej.
pozdrawiam
karolajnetka
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 19:23

Re: KOSMETOLOGIA - UMB 2011/2012

Post autor: karolajnetka »

Witam, może pojawią się tu jakieś kandydatki na nasz kierunek:) Bo mam dla was ofertę. Mam do sprzedania notatki na pierwszy rok, skserowane książki i inne bardzo przydatne materiały (niektóre bardziej przydatne niż książki):)
Jakby ktos był zainteresowany to kontakt.
slonku
Posty: 1
Rejestracja: 7 mar 2016, o 20:42

Re: KOSMETOLOGIA - UMB 2011/2012

Post autor: slonku »

Co do samego botoksu, myślę że dobrze znaleźć stronę gdzie wszystko będzie dobrze opisane i nie będziemy mieć żadnych wątpliwości.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości