progi analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

progi analityka medyczna

Post autor: margaretka91 »

Jak myślicie jak będą wyglądały tegoroczne progi?
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: progi analityka medyczna

Post autor: fizolof123 »

pewnie podobnie do tych sprzed roku
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: progi analityka medyczna

Post autor: Karolajn18 »

Jakie mam szanse dostać się na analitykę we Wrocławiu jak mam z biologii 72%, a z chemii 55%?
Dodatkowo jeszcze zdawałam fizykę na 64%, gdzie jeszcze mogłabym się dostać?
Próbowałam z medycyną, ale w tej sytuacji, to raczej nie bardzo.
roztoczasawsrodnas
Posty: 50
Rejestracja: 27 lut 2008, o 16:01

Re: progi analityka medyczna

Post autor: roztoczasawsrodnas »

a obczajacie jaki był tamtoroczny próg na wumie na analitykę?
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: progi analityka medyczna

Post autor: fizolof123 »

czyli razem 129 wychodzi.Powiem tak o Wroclawiu mozesz napewno zapommniec ( chyba ze fizyke licza ale to i tak ciezko bedzie )-moim zdaniem jedynie Bydgoszcz Szczecin i moze na farcie do Bialegostoku sie dostaniesz reszta miast napewno niechyba ze na platne to wtedy wszedzie sie zalapiesz
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: progi analityka medyczna

Post autor: Karolajn18 »

to żeś mnie pocieszył. Na analitykę tylko do Wrocka składam, Bydgoszcz i Szczecin za daleko P
Nie da rady teraz wejść na tą stronę, ale pamiętam, że progi były dosyć niskie, tak po 60 %.
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: progi analityka medyczna

Post autor: fizolof123 »

rok temu do wrocka bylo 142 z tego co kojarze wiec o 13 punktow raczej nie spada od tak sobie prog. zapraszam do bialegostoku tam powinnas sie zalapac jakos we wrzesniu a rekrutacja do 14 lipca trwa ( znaczy mozna do tego czasu sie zarejestrowac )
margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

Re: progi analityka medyczna

Post autor: margaretka91 »

Witam
ehh żeby też troszkę siebie pocieszyć to powiem tak-mój najgorszy scenariusz czyli opcja że nie poprawię matury i zostanie mi zeszłoroczny wynik niestety stała się smutną rzeczywistością.138 punktów i wg zesżłorocznego progu który wynosił 131 punktów dostanę się.

Poza tym tak jak już napisałam w innym wątku to w tym roku średni wynik matury z chemii poziom rozszerzony to 51,59% a wynik z 2010 roku to 61,52%.Aż 10 % różnicy.Więc pocieszam się tym że progi nie pójdą w górę tak po prostu.

Myślicie że 138 punktów wystaczy żeby się dostać na analitykę medyczną na Slam?
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: progi analityka medyczna

Post autor: zagubiona90 »

margaretka91, sądzę, że tak.
margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

Re: progi analityka medyczna

Post autor: margaretka91 »

kurcze bo wg zeszłorocznego progu spokojnie się dostanę ale wg tego z 2009 już nie,.
i to mnie martwi
ale jak patrzę jaka była chemia w tym roku to kurcze nie możliwe jest żeby progi podskoczyły
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: progi analityka medyczna

Post autor: Karolajn18 »

Zarejestrowałam się na analitykę mimo to, ale jak będzie tak, jak mówicie, to rzeczywiście nie mam szans. Możliwe, że zabraknie mi gdzieś z 5 punktów, ale cóż, bywa i tak /
W przyszłym roku poprawiam na bank i może spróbuję z medycyną. Teraz zastanawiam się co zrobić. Pozostają mi jedynie kierunki, na których zawsze są wolne miejsca, waham się pomiędzy biologią, a chemią na przyrodniczym, ale za chemią chyba bardziej, bo mi słabo poszła, więc może się podciągnę.

Kto jeszcze chce poprawić za rok?
czarna0615
Posty: 25
Rejestracja: 10 maja 2011, o 13:42

Re: progi analityka medyczna

Post autor: czarna0615 »

ja właśnie się zastanawiam, czy się dostane na analityke na wum majac z chemii 70 %, z biologii 67% i z matmy 76%

a juz planowalam pielegniarstwo, ale rodzice stwierdzili ze nie bardzo chce im sie wydawac kase na moje utrzymanie w wawie jesli pojde na ten kierunek


teraz to juz sama nic nie wiem /
roztoczasawsrodnas
Posty: 50
Rejestracja: 27 lut 2008, o 16:01

Re: progi analityka medyczna

Post autor: roztoczasawsrodnas »

no właśnie też się zastanawiam jak w tym roku wum bedzie stał z analityką.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości