Drugi kierunek-biologia, czy biotechnologia?

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Awatar użytkownika
justa1509
Posty: 81
Rejestracja: 3 maja 2009, o 11:30

Drugi kierunek-biologia, czy biotechnologia?

Post autor: justa1509 »

No więc, zarejestrowałam się już na leśnictwo do Poznania, ale raczej dobrze by było gdybym wybrała jeszcze jeden kierunek, taki awaryjny, z tym że nie wiem jaki. Interesuje mnie biologia, ale chemia u mnie leży i właśnie się zastanawiam, czy wybrać biologię, czy biotechnologię. Z tym że po samej bio to raczej praca w szkole, a mnie to nie bardzo kręci, a za biurkiem nie chcę też pracować, bo rozniosę biuro Co radzicie? jaki drugi kierunek wybrać? będę wdzięczna za wasze rady )
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: Drugi kierunek-biologia, czy biotechnologia?

Post autor: hypnos »

zależy od Twoich zainteresowań, skoro składasz na leśnictwo przypuszczam, że proca z roślinami, zwierzętami i grzybami na biologii będzie lepszym wyjściem niż biotechnologia, czyli biologia molekularna i biochemia
Awatar użytkownika
justa1509
Posty: 81
Rejestracja: 3 maja 2009, o 11:30

Re: Drugi kierunek-biologia, czy biotechnologia?

Post autor: justa1509 »

Właśnie, bo na biotechnologii jednak dopadnie mnie okropna chemia, pomijając fakt, że jeszcze miesiąc temu medycyna mi chodziła po głowie, ale właśnie ta chemia. Mam nadzieję że na leśnictwo się dostanę bez problemu, ale jeszcze zarejestrowałam się na mikrobiologię, ale to już tak na wszelki wypadek )
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: Drugi kierunek-biologia, czy biotechnologia?

Post autor: hypnos »

mikrobiologia może być ciekawa, ale od chemii tam nie uciekniesz, hmmm czemu w mojej okolicy nie ma mikrobiologii, z chęcią przyjrzałbym się temu kierunkowi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości