biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
joannaange
Posty: 247
Rejestracja: 5 cze 2011, o 08:18

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: joannaange »

Czy ktoś się orientuje czy w Bydgoszczy można gdzieś zobaczyć listę rankingową?
Stokrotka100krotka
Posty: 44
Rejestracja: 30 cze 2011, o 11:17

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: Stokrotka100krotka »

joannaange niestety nie można.

a co do tych katowic to chodzilo mi bardziej o niższe wyniki, bo ja mam 163 i takich osob jest chyba z 60, a ja mimo ze mam wynik z biologii 88 (chyba z dwie osoby mające 163 maja wyzej z biologii ) to z tych 60 osob jestem gdzies 30, na jakiej podstawie takie ułożenie?kolejnosc zgłaszania się?
joannaange
Posty: 247
Rejestracja: 5 cze 2011, o 08:18

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: joannaange »

Stokrotka100krotka pisze:joannaange niestety nie można.

a co do tych katowic to chodzilo mi bardziej o niższe wyniki, bo ja mam 163 i takich osob jest chyba z 60, a ja mimo ze mam wynik z biologii 88 (chyba z dwie osoby mające 163 maja wyzej z biologii ) to z tych 60 osob jestem gdzies 30, na jakiej podstawie takie ułożenie?kolejnosc zgłaszania się?
Niektóre uczelnie układają ponoć alfabetycznie, a niektóre wg % z biologii, skąd wiesz, że inni nie mają lepiej napisanej bioli?
Stokrotka100krotka
Posty: 44
Rejestracja: 30 cze 2011, o 11:17

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: Stokrotka100krotka »

joannaange pisze:
Stokrotka100krotka pisze:joannaange niestety nie można.

a co do tych katowic to chodzilo mi bardziej o niższe wyniki, bo ja mam 163 i takich osob jest chyba z 60, a ja mimo ze mam wynik z biologii 88 (chyba z dwie osoby mające 163 maja wyzej z biologii ) to z tych 60 osob jestem gdzies 30, na jakiej podstawie takie ułożenie?kolejnosc zgłaszania się?
Niektóre uczelnie układają ponoć alfabetycznie, a niektóre wg % z biologii, skąd wiesz, że inni nie mają lepiej napisanej bioli?

bo na liście rankingowej są napisane punkty z bio i z chemii oddzielnie, więc widac.
alfabetycznie tez byłabym przy początku pewnie bo jestem na B

a teraz tak patrzę, że Ci zakwalifikowani są ulozeni jednak wynikami z bioli jesli mieli łączna liczbe punktow taka sama, wiec pewnie calej listy im sie tak nie chcialo ukladac bo niezakwalifikowani są jakby losowo ułożeni, więc zagadka się wyjaśniła, nie było pyt.
Stokrotka100krotka
Posty: 44
Rejestracja: 30 cze 2011, o 11:17

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: Stokrotka100krotka »

a jeszcze nie rozumiem jednej rzeczy. (w katowicach)
bo niby trzeba miec 88 z bio zeby sie zakwalifikowac, ale po co to jest skoro teraz Ci co mieli powiedzmy 175 , w tym 80 z bio to weszli.
nie rozumiem po co jest ten ogranicznik?
Rozalia64
Posty: 24
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:19

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: Rozalia64 »

Morgen1991, dziękuję za odpowiedź, jeżeli możesz to napisz z jakiego miasta jest ten rewelacyjny nauczyciel ? Może skorzystam jeżeli to nie będzie drugi koniec Polski
Poprawiałeś biologię czy chemię też, o ile punktów poprawiłeś ?
Pozdrawiam
morgen1991
Posty: 18
Rejestracja: 19 maja 2011, o 08:50

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: morgen1991 »

Rozalia64, Z Bielska-Białej. Poprawialem tylko biologie. A poprawilem o 20pkt. ale z 72 ciezko byloby nie poprawic:P Ale tylko jesli siedzisz w domu! Studia pochlaniaja 60% Twojego czasu w ciagu roku, 25% pochlania studenckie życie wiec na prawde malo zostaje na nauke:P A jak siedzisz w domu tracisz tylko 25% na zycie studenckie i masz duzo czasu na nauke do matury:) Taka jest moja teoria ale chyba sie sprawdza!
Rozalia64
Posty: 24
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:19

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: Rozalia64 »

No to pięknie poprawiłeś Szkoda, że tak daleko ten nauczyciel, dla mnie to drugi koniec Polski, niestety.
Do jakiego miasta sie wybierasz studiować ?
joannaange
Posty: 247
Rejestracja: 5 cze 2011, o 08:18

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: joannaange »

Białystok, druga lista, próg na lekarski - 175 (w tym 88% z biologii)
Stokrotka100krotka
Posty: 44
Rejestracja: 30 cze 2011, o 11:17

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: Stokrotka100krotka »

orientuje się ktoś może czy w Katowicach na lekarski będzie jeszcze jakaś lista czy na trzeciej się kończy?
nuitsa
Posty: 117
Rejestracja: 9 maja 2011, o 20:44

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: nuitsa »

podobno kolejna za na początku sierpnia. Listy jeszcze na pewno będą!
Stokrotka100krotka
Posty: 44
Rejestracja: 30 cze 2011, o 11:17

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: Stokrotka100krotka »

no to dobrze brakują mi jeszcze dwa punkty. może jakimś cudem się uda jeszcze.
nuitsa
Posty: 117
Rejestracja: 9 maja 2011, o 20:44

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: nuitsa »

Stokrotka uda się Wydaje mi się, że teraz to już na 80% się dostaniem. ja tez 163.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości