kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: krisofis »

Marianne, chyba nie tylko Ty koczujesz, bo strona ładuje mi się duużo wolniej niż zwykle Spodziewałbym się listy w godzinach 10-14 (tak pracuje większość biur i sekretariatów na naszej uczelni), chociaż jeżeli decyzje zapadły i wszystko jest już w rękach informatyków, to może to być zarówno 8, jak i 17 Pierwszy próg w rekrutacji dwa lata temu pojawił się chyba jakoś późnym popołudniem, ale niech mnie ktoś poprawi jeśli pamięta lepiej
Awatar użytkownika
Marianne
Posty: 78
Rejestracja: 14 lip 2010, o 16:43

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: Marianne »

lemonic, dzięki za te słowa, obyś miała rację

W zeszłym roku chyba było tak, że wzięli nadmiar osób bo liczyli się z tym, że jednak niektórzy nie przyniosą dokumentów? I dlatego ten próg był właściwie od razu ostateczny. Ale w tym roku nie wiadomo jak to będzie

krisofis, to miło mi, że nie jestem sama i że ktoś jeszcze sprawdza, czy nie ma nowych wiadomości na stronie
Mam nadzieję, że próg będzie rano, a nie popołudniu, bo w przeciwnym razie będę cały dzień przed komputerem siedzieć
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: lemonic »

Marianne, nie ma za co na pewno mam rację i też bardzo bym chciała, żeby te listy się ukazały rano bo przecież muszę wiedzieć jak najprędzej, czy wybierać się wieczorem do Szczecina, czy nie
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: Grzybu123 »

W tamtym roku było około 13. Generalnie lista rankingowa już jest jedyne co jest wymagane to zmiana kodu na stronie żeby każdy mógł sobie sprawdzić. Więcej informacji nie posiadam więc nie ma sensu pytać.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: Anielka »

mi się wydaje że koło 16 były rok temu,zaglądałam ów dnia regularnie, tzn. miały być ok.7.07 a były dzień wcześniej o tej porze. obstawiam że wyniki będą jutro już po 8 rano
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: Galaxia »

"rok w plecy, 144 tys zł do przodu - no gdzie? przecież płaciliby tylko za rok, gdyby po roku się dostali, a nie za całe 6 lat
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: krisofis »

Szanse przeniesienia z niestacjo po pierwszym roku są dość nikłe - udaje się to pojedynczym osobom.
Awatar użytkownika
astral_cutler
Posty: 96
Rejestracja: 13 lis 2008, o 23:37

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: astral_cutler »

od żadnej do jednej/dwóm.
Awatar użytkownika
Marianne
Posty: 78
Rejestracja: 14 lip 2010, o 16:43

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: Marianne »

Udało się! Kolor zielony, zakwalifikowana
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: lemonic »

Marianne, mówiłam Ci :p ja niestety jestem na czerwono ciekawe czy to typowo pierwsza lista czy lista pierwsza i ostatnia chyba muszę się dziś wybrać do Szczecina chociaż czekam na wojlek jeszcze, ale pewnie nie ma co liczyć na cud
Awatar użytkownika
pati1r
Posty: 44
Rejestracja: 4 lip 2011, o 18:33

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: pati1r »

Kurczę, mam niewpisane wyniki z matury Jutro jadę do Łodzi z podaniem to załatwiać. Czy ktoś był może kiedyś w podobnej sytuacji? Jakie są moje szanse, żeby mnie jednak przyjęli?
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: lemonic »

pati1r, a co się stało, że masz niewpisany wynik z matury? Twoje przeoczenie czy ich błąd?
Awatar użytkownika
Marianne
Posty: 78
Rejestracja: 14 lip 2010, o 16:43

Re: kandydaci- pochwalcie się wynikami :)

Post autor: Marianne »

lemonic, myślę, że jeszcze będą kolejne listy, może jeszcze się załapiesz! Poczekaj jeszcze na wojlek, bo może się uda, a do Szczecina masz strasznie daleko więc warto poczekać

Imponująca ilość słowa jeszcze w mojej wypowiedzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości