Czy dam radę ?

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
majours
Posty: 25
Rejestracja: 18 cze 2011, o 21:13

Re: Czy dam radę ?

Post autor: majours »

Przede wszystkim - trzeba chcieć! To jest podstawą.
Po drugie - warto lubić to, czego się uczymy. Wówczas nauka jest samą przyjemnością. I wiadomo, zdarzają się tematy, przez które ciężko przebrnąć, to zawsze jest łatwiej, jeśli dany przedmiot się lubi. Mnie też interesuje lekarski. 1 klasę skończyłam humanistyczną, przeszłam przez egzaminy, by zdawać do biol-chemu, co łatwe nie było, ale się udało. Pobyt w tej klasie ułatwił mi bardzo naukę, z którą nie mam problemów, bo po prostu lubię się uczyć i tak bardzo zależy mi na medycynie.

Tak więc wierzę, że i tobie się uda. Poświęcaj czas w wakacje na naukę, a na pewno tego nie pożałujesz. Im więcej czasu spędzisz na rozwiązywaniu rozmaitych zadań, przeglądaniu arkuszy, tym lepiej, a powtórki potem są łatwe i szybkie. Ale też nie warto się przemęczać, tylko umieć połączyć jedno z drugim.

Życzę powodzenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości