stomatologia niestacjonarna 2011/12

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
michalowsky
Posty: 3
Rejestracja: 7 lip 2011, o 09:27

stomatologia niestacjonarna 2011/12

Post autor: michalowsky »

Witam wszystkich czytających.
Mam pytanie do studentów stomatologii lub osób zainteresowanych tematem. Czy myślicie, że 155 punktów wystarczy na niestacjonarną stomatologię w tym roku?
agatkade
Posty: 20
Rejestracja: 12 mar 2011, o 11:25

Re: stomatologia niestacjonarna 2011/12

Post autor: agatkade »

powiem Ci,ze mam 152 punkty i wszyscy mowia,ze w tym roku mam duze szanse na niestacjonarne aczkolwiek jezeli sie decydujesz na niestacjonarne w Sz-e,to placisz 28tys za rok i nie masz mozliwosci przeniesienia sie na stacjonarne-musisz placic cale 5lat. troche sporo,ale mysle,ze warto.
01basia
Posty: 41
Rejestracja: 22 lip 2011, o 18:52

Re: stomatologia niestacjonarna 2011/12

Post autor: 01basia »

drogie są te niestacjonarne : (
kej221
Posty: 5
Rejestracja: 17 sie 2011, o 12:26

Re: stomatologia niestacjonarna 2011/12

Post autor: kej221 »

witam
studiuje w pzn ide na 2 rok stomy , mam do sprzedania niezbedne materialy ktore sa potrzebne by ze spokojem ukonczyc 1 rok, tyczy sie to zarowno stomy jak i lek I poniewaz sa to te same egzaminy zagagnienia profesorzy i przedmioty (przez pierwsze 2 lata sie pokrywa )
-mam do sprzedania OGROM testow z anatomii rozwiazanych -mialam 94/100pkt
-testy z histologii , materialy na egzamin praktyczny identyczne preparaty
-duzo tzw gotowcow do egzaminow ktore od lat gdzies sie tam powtarzaja wystarczy przerobic pewna pule
-mam tez duzo w wersji elektornicznej tez chetnie odstapie na pendriva bo zal usunac
- do tego odpowiednie testy tzw ksiazki od żyda to juz rozne co kto wybierze jakies skroty do uczenia sie z anatomii , testy angielskie co kto lubi

[at].pl
anecia87
Posty: 79
Rejestracja: 10 cze 2011, o 15:04

Re: stomatologia niestacjonarna 2011/12

Post autor: anecia87 »

heja z 152 dostane sie na niestacjo na stome do lublina?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości