integracja pierwszaków ^^

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
foxy_
Posty: 230
Rejestracja: 8 maja 2009, o 22:56

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: foxy_ »

netke jest moim ulubionym niggerem (:
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: soraja »

netke to jest wiecej niz nasz przywodca. O czym nie wie netke, to nie istnieje. Smiem rzec, ze netke ma wiekszy polot niz fejsbuk, gdyz jest prawdziwa (tak, widzialam ja na zywo!). Bez netke rozwalilibysmy ta bude, tuz przed egzaminem z anatomii.

A netke powita Was, chleb sobie posypie sola przed wyjsciem, a potem hmmm kieliszek przez lewe ramie
Nusman
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2011, o 21:58

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Nusman »

Witam kolegów studentów, ktoś już pytał - ponawiam pytanie, czy ktoś wybiera się na obóz adaptacyjny z kierunku lekarskiego?

Tak w ogóle jestem Kuba Sandomierz / Świętokrzyskie, i wielce wierze w to że miło nam będzie razem współpracowac

Kiedy minęła cała euforia po złożeniu papierów przyszło mi do głowy że będzie trzeba się z czegoś uczyc a co za tym idzie przydadzą się jakieś książki. Na facebooku znalazłem jakiś spis książek i zapytam jeszcze czy mam się już martwic o te książki? tzn szukac po internecie, zamawiac już czy spokojnie w czasie roku je zakupie?
szprota
Posty: 12
Rejestracja: 11 lip 2011, o 11:01

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: szprota »

jestem zaintrygowana. Chyba będę Cię musiała dotknąć netke
Sinsiew
Posty: 42
Rejestracja: 30 cze 2011, o 13:17

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Sinsiew »

Witak Kubo ^ ^ Anita z tej strony Co do obozu, wybieram się ja i moja koleżanka, obie kierunek lekarski AM Wro, poza tym jeszcze 4 moich znajomych z rodzinnego Śląska. więc sam nie będziesz ! Poza tym na fb widziałam, że kilka innych osób również się wybiera
Nusman
Posty: 9
Rejestracja: 18 maja 2011, o 21:58

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: Nusman »

Już się cieszę na myśl o spotkaniu koleżanko Anitolt(=^.^=)

Wracając do książek dziękuje bardzo za link, nie widziałem go wcześniej, poczytałem trochę o książkach i takie pytanko - czy muszę kupowac książki z najnowszym rokiem wydania? Czy duże są różnice w materiale np. między rokiem wydania 2007 i 2010 (w tym przypadku mówię o Anatomi człowieka Bochenka)

Podobna sprawa ma się z atlasami, czy przeżyje na tych ze starszych lat wydania.

Może na pozór pytania głupie, ale dla osoby tak zielonej jak ja jest to problem
szprota
Posty: 12
Rejestracja: 11 lip 2011, o 11:01

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: szprota »

No niee. własnie tego się obawiałam, że ważne informacje będą podawane na facebooku na którym nie każdy chce mieć konto
foxy_
Posty: 230
Rejestracja: 8 maja 2009, o 22:56

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: foxy_ »

Większość jednak ma tam konto i tak jest nam najłatwiej Zawsze można sobie założyć konto z nieprawdziwymi informacjami.
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: soraja »

Fb naprawdę ułatwia komunikację. A dotykać netkę, bez wstąpienia w jej łaski, nie polecam. Nie próbowałam, ale raczej nie byłaby zadowolona
szprota
Posty: 12
Rejestracja: 11 lip 2011, o 11:01

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: szprota »

Raczej było to na zasadzie: czy ona istnieje naprawdę bo trąca to człowiekiem legendą. Spokojnie, nie zrobię jej troskliwego misia.
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: soraja »

Oby
netke
Posty: 181
Rejestracja: 13 maja 2009, o 21:53

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: netke »

ale mi się zrobiło miłolt3. thx, soraja! xD
a troskliwy miś. po alko w ramach integracji wszystko jest możliwe
a konto na fejsbuku przydaje cię choćby do śledzenia grup grupowych xD - do przedyskutowania pewnych spraw sprawdza się lepiej niż e-mail grupowy. nie wspomnę o korzyściach towarzyskich
szprota
Posty: 12
Rejestracja: 11 lip 2011, o 11:01

Re: integracja pierwszaków ^^

Post autor: szprota »

No dobra, dobra. Jest już konto. Co gorsza po raz drugi XD w okresie wytężonej pracy do matury usunęłam dziada:D:D Nie wiem czy też tak macie, że was strasznie irytuje, ale i tak uzależnia. Trudno. Przynajmniej będę na bieżąco.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości