Próg na lekarski w roku 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: Pepik »

shirley pisze:benzaldehyd, o ile si? orientuj? to teraz jest próg 215-216, bo mój kolega tyle ma i si? dosta? pono?. A ja mam malutko, bo tylko 209
My?le,?e teraz w?asnie b?d? najwi?ksze spadki i przyjm? sporo osób, jest kilka uczelni w których wiele osób rezygnuje ale najwazniejsz? kwesti? jest to aby ludzie w miare szybko wycofali dokumenty i dali szanse reszcie.
Awatar użytkownika
dzids0n
Posty: 74
Rejestracja: 2 lip 2010, o 13:25

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: dzids0n »

stoma pisze:Równiez si? dosta?em
Witam wszystkich medyków)
napewno próg spad? do 216pkt bo tyle mam, jak kto? ma ni?ej niech sie odezwie
mo?e orientujecie si? co oznacza w wymaganych dokumentach:
-potwierdzenie zamiaru studiowania wydrukowane z systemu IRK jest to podanie?
Logujesz si? do IRK klikasz wydruki potwierdze? (zaraz pod tekstem pogrubion? czcionk? Moje kierunki studiów:")
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: Pepik »

Ile wynosi próg na leka na obecn? chwil? ,orientuje sie kto
apsiks
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 16:18

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: apsiks »

Witam wszystkich przegl?aj?cych ten dzia? a w szczególno?ci osoby które dosta?y si? na lekarski (stacjonarny) w Szczecinie na PUM.
Mam do was wielk? pro?b? w zwi?zku z tym ?e za tydzie? kozy si? rekrutacja prosz? wszystkie osoby które dosta?y si? gdzie? indziej i rezygnuj? ze Szczecina o to aby zadzwoni?y do biura rekrutacji i za?atwia?y rezygnacje ze studiów na PUM - osoby które maj? 211 i 210 równie? prosz? aby potwierdza?y ch studiowania b?d? rezygnacje w biurze rekrutacji, gdy? dowiadywa?am si?, ?e trzeba do 29 wrze?nia najpó?niej dostarczy? rezygnacje. Dlatego osoby które wci si? zastanawiaj? jeszcze raz prosz? je?li chcecie rezygnowa? z PUMu zróbcie to jak najszybciej aby umo?liwi? studiowanie ludziom pod progiem. Dzi?kuj? z góry za zrozumienie i pozdrawiam
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: benzaldehyd »

No próg wg tego co tu pisz? to 216pkt jest obecny!
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: Pepik »

Kolega dzwoni? do dziekanatu i powiedziano mu ze próg wynosi 423pkt czyli wychodzi 211.5 czy to mo?liwe?S? osoby przyj?te z takimi pktami kto? z przyj?tych lub podobnymi punktami wypowie sie na ten temat?
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: Pepik »

benzaldehyd pisze:Ostro! NIe wiedzia?em no to rzeczywi?cie si? posypa?y! My?l? ?e nie b?dzie ni?szy ni? w Szczecinie, bo nigdy tak nie by?o. Tam teraz jest 212
W roli wyjasnienia,jak by?o w latach ubieg?ych to sie mylisz benzaldehyd bo tylko rok temu sie zdazylo ze prog w olsztynie by? wyzszy niz w szczecinie.W 2009 roku podczas rekrutacji ostateczny prog w olsztynie wynosi? 224 a w szczecinie ostatnia przyjeta osoba miala 233 podobnie bylo w 2008 kiedy to prog w olsztynie by? 208 a w szczecinie 219.
ukryty04
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 17:10

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: ukryty04 »

Pepik pisze:Kolega dzwoni? do dziekanatu i powiedziano mu ze próg wynosi 423pkt czyli wychodzi 211.5 czy to mo?liwe?S? osoby przyj?te z takimi pktami kto? z przyj?tych lub podobnymi punktami wypowie sie na ten temat?
Cze,
Ja mam 424 (212) i nikt do mnie nie dzwoni?, tzn. raz wczoraj zadzwoni? jaki? numer zastrze?ony no ale to chyba nie UWM, co nie? Bo co za pajac dzwoni tylko raz i to z zastrze?onego nie nagrywaj?c si? na poczt? g?osow?
Awatar użytkownika
astral_cutler
Posty: 96
Rejestracja: 13 lis 2008, o 23:37

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: astral_cutler »

Paranoja z tym dzwonieniem!
Jak mo?na tak ludziom robi?
Pewnie dzwoni? raz, 3 dzwonki, i elo- nastepny.
Przecie? jest IRK, czemu tam nie ma normalnych list.
Debile.
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: benzaldehyd »

Pepik, W takim razie sorry:P Zna?em tylko informacj? z zesz?ego roku. Jednak uwa?am ?e próg w Olsztynie b?dzie teraz ju? zawsze wy?szy ni? w Szczecinie! Olsztyn zaczyna nabiera? znaczenia w Polsce. Tu jest 80 miejsc w Szczecinie chyba 220 cho?by z tego wzgl?du próg mo?e by? wy?szy
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: benzaldehyd »

pawel90, Z zastrze?onego to napewno nie UWM . Do mnie jak dzwonili to normalnie z telefonu dziekanatu który jest podany na stronie
Awatar użytkownika
astral_cutler
Posty: 96
Rejestracja: 13 lis 2008, o 23:37

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: astral_cutler »

benzaldehyd pisze:Pepik, W takim razie sorry:P Zna?em tylko informacj? z zesz?ego roku. Jednak uwa?am ?e próg w Olsztynie b?dzie teraz ju? zawsze wy?szy ni? w Szczecinie! Olsztyn zaczyna nabiera? znaczenia w Polsce. Tu jest 80 miejsc w Szczecinie chyba 220 cho?by z tego wzgl?du próg mo?e by? wy?szy
ale jak wy?szy jak jest podobno teraz 211 czyli tyle co w Szczecinie
Ludzie z przedzia?u 224-211 poszli do Szczecina, poza?atwiali mieszkania, i teraz to próg w Olsztynie spada na ?eb na szyje
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: Pepik »

Szczecin jest sam sobie winien,?e ma tak niski próg no bo kto normalny robi 5 dniow? rejestracj? elektroniczn? na pocz?tku czerwca,kiedy to maturzy?ci dopiero co och?on?li po egzaminach a tu juz koniec rejestracji.Tak by?o w tym roku i nic dziwnego ze zd?zy?o sie zarejestrowa? tylko 600 maturzystów na 220 miejsc w Szczecinie,wiec przeliczaj?c ilosc chetnych na miejsce daje to ok 3 osoby na miejsce.W olsztynie natomiast rejestracja trwa?a do 4 lipca i w dodatku po wynikach matury.Nie powiedzia?bym ?e Olsztyn bedzie miec zawsze wy?szy próg bo gdyby na te chwile mia? przyj 220 osób a nie 80 to próg by?by jakie? 205pkt,je?eli wróc? do co najmniej 2 tygodniowej rejestracj w Szczecine to sytuacja taka jak w tym roku sie nie powtórzy.My?le ze jeden rok nie oznacza na zawsze dominacji olsztyna nad szczecinem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości