Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fiubzdziu
Posty: 42
Rejestracja: 2 gru 2010, o 17:23

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: fiubzdziu »

ajek pisze:ja zwalniam lek, łódź jednak bliżej trzymam kciuki
stacjonarne?
ajek
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2011, o 17:01

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: ajek »

ano
apsiks
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 16:18

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: apsiks »

ajek pisze:ja zwalniam lek, łódź jednak bliżej trzymam kciuki
Bardzo mi poprawiłaś humor pisząc tego posta. Napisz jeszce czy już dzwoniłaś już do biura rekrutacji i załatwiłaś rezygnacje bo czas ucieka a październik tuż tuż
Rosie77
Posty: 213
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:47

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: Rosie77 »

fiubzdziu, ja zwalniam niestacjonarny lekarski. Jutro dzwonię do biura
fiubzdziu
Posty: 42
Rejestracja: 2 gru 2010, o 17:23

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: fiubzdziu »

Rabarbarowa pisze:fiubzdziu, ja zwalniam niestacjonarny lekarski. Jutro dzwonię do biura
dzięki za info. gratuluję zabrza
apsiks
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 16:18

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: apsiks »

Witam wszystkich przegląających ten dział a w szczególności osoby które dostały się na lekarski (stacjonarny) w Szczecinie na PUM.
Mam do was wielką prośbę w związku z tym że za tydzień końćzy się rekrutacja proszę wszystkie osoby które dostały się gdzieś indziej i rezygnują ze Szczecina o to aby zadzwoniły do biura rekrutacji i załatwiały rezygnacje ze studiów na PUM - osoby które mają 211 i 210 również proszę aby potwierdzały chęć studiowania bądź rezygnacje w biurze rekrutacji, gdyż dowiadywałam się, że trzeba do 29 września najpóżniej dostarczyć rezygnacje. Dlatego osoby które wciąż się zastanawiają jeszcze raz proszę jeśli chcecie rezygnować z PUMu zróbcie to jak najszybciej aby umożliwić studiowanie ludziom pod progiem. Dziękuję z góry za zrozumienie i pozdrawiam
Rosie77
Posty: 213
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:47

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: Rosie77 »

fiubzdziu, Dziękuję i powodzenia
apsiks
Posty: 21
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 16:18

Re: Kto z Was zwalnia PUM? lek-dent i lek

Post autor: apsiks »

apsiks pisze:Witam wszystkich przegląających ten dział a w szczególności osoby które dostały się na lekarski (stacjonarny) w Szczecinie na PUM.
Mam do was wielką prośbę w związku z tym że za tydzień końćzy się rekrutacja proszę wszystkie osoby które dostały się gdzieś indziej i rezygnują ze Szczecina o to aby zadzwoniły do biura rekrutacji i załatwiały rezygnacje ze studiów na PUM - osoby które mają 211 i 210 również proszę aby potwierdzały chęć studiowania bądź rezygnacje w biurze rekrutacji, gdyż dowiadywałam się, że trzeba do 29 września najpóżniej dostarczyć rezygnacje. Dlatego osoby które wciąż się zastanawiają jeszcze raz proszę jeśli chcecie rezygnować z PUMu zróbcie to jak najszybciej aby umożliwić studiowanie ludziom pod progiem. Dziękuję z góry za zrozumienie i pozdrawiam
Witajcie ktoś rezygnuje z PUMu(lek.stacjonarny) na rzecz Olsztyna, Łodzi bądź Bydgosczy Proszę ludzie dzwońcie i załatwiajcie, gdyż już ostatnie chwile !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości