zabrze stomatologia - pytania?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
MIX
Posty: 42
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:24

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: MIX »

zajęcia w środę
Aha, ma ktoś może wywieszkę z biofizyki ? bo zapomniałam o tym przedmiocie, podział na grupy i konkretne do nich tematy zajęć.
ibanez
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2011, o 15:34

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: ibanez »

aha czyli w poniedziałek i wtorek nic nie ma?
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: falkon »

ogarnia ktoś te sekcje na biofizyce? bo sa 4 sekcje a grup jest 7 i ja nie mam pojecia czego mam sie nauczyc o (cwiczen tez jest 7).
swoja droga jest ktos z grupy 6?
MIX
Posty: 42
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:24

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: MIX »

Ja jestem z grupy 6.
a nie było jakoś lepiej rozpisane co z tymi ćwiczeniami ?
Bezsens totalny
Awatar użytkownika
Gehenna
Posty: 204
Rejestracja: 2 lut 2009, o 17:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: Gehenna »

MIX pisze:Bezsens totalny
Katedria Biofizyki wita
góralka
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 17:35

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: góralka »

Hej ja jestem z grupy 3:)
z tego co się orientuję to na pierwsze zajęcia musisz umieć polarymetrię, bo to w chodzi w zakres materiału ćwiczenia 6. A ćwiczeń jest 7, mamy siedem grup więc wszystko pasuje:)
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: falkon »

w takim razie o co chodzi z tymi sekcjami?! wydaje mi sie ze oni mowili ze grupy sa podzielone na sekcje, i kazda sekcja ma sie nauczyc innego cwiczenia. cwiczen bylo wypisanych 7, po to zeby kazda sekcja mogla zaliczyc kazde z cwiczen. i teraz zapętlamy sie do pytania. jaka grupa nalezy do jakiej sekcji? TO JEST POWALONE o zaraz zgram z telefonu, cala ta rozpiske z biofizyki odnosnie sekcji i cwiczen, i jak ogarne jak sie tutaj na forum wrzuca obrazek, to jeszcze Wy pomyslcie nad tym. to jest nielogiczne jak dla mnie
góralka
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 17:35

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: góralka »

Wydaje mi się, że każdą grupę masz podzieloną na sekcję a i b, z tego co ja słyszałam to GRUPA 1 ma się nauczyć ćwiczenia pierwszego druga drugiego itd. a sekcje nie mają chyba tu nic do rzeczy. tak by było najbardziej logicznie:D
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: falkon »

Jest napisane : nalezy sie przygotowac z materialu cwiczeniowego o numerze odpowiadajacym numerowi sekcji
czyli ktora grupa nalezy do jakiej sekcji? bo to zalezy od sekcji wszystko o wiadomo tylko tylko poki co ze na pierwsze cwiczenia obowiazuje jeden z tematow od numeru 1 do 4 /

skad mam wiedziec czy naleze do grupy 6a czy 6b? bylo gdzies to napisane?
agata92
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 19:00

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: agata92 »

Witam wszystkich Ja jestem z grupy 5. Z tego co ja wiem i co zrozumiałam z tego spotkania to chodzi o to, że każda grupa jest podzielona na sekcje i każda sekcja ma zaliczenie z innego ćwiczenia tak jak jest w tej rozpisce. Problem jednak w tym, że nie wiadomo kto jest w jakiej sekcji

Ja mam jeszcze pytanie odnośnie grup językowych: skąd mam wiedzieć czy jestem grupa A czy B? I od kiedy się te języki w ogóle zaczynają
hyaq
Posty: 39
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:19

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: hyaq »

koleżanka była zapytać się o to na katedrze biofizyki, powiedziano jej, że sekcje dla danych grup nie są jeszcze rozpisane, czyli wynika z tego, że każda z siedmiu grup przynależy do jednej z 4 sekcji, która to sekcja ma indywidualnie ustaloną kolejność wykonywania poszczególnych z siedmiu ćwiczeń
tak to pojmuję

jest tutaj ktoś z gr 1? miło by było poznać.
Awatar użytkownika
magdak91
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2010, o 08:25

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: magdak91 »

Z tego co pan mówił na rozpoczęciu zrozumiałam, że każda grupa ma być przygotowana na pierwsze ćwiczenia z ćwiczenia odpowiadającemu numerowi grupy, czyli gr 1 z ćwiczenia nr 1, gr 2 z ćwiczenia nr 2 itd. Czyli skoro jestem z gr 3, to mam się nauczyć o biofizyce układu krążenia i wpływ temperatury i wilgotności na organizm. ale potem zobaczyłam te sekcje i rzeczywiście nie wiem o co chodzi /

Zapomniałam kompletnie zajrzeć od języków. Gdyby ktoś wiedział kiedy się dokładnie zaczynają, to proszę o informację, albo zdjęcie z rozpiski
hyaq
Posty: 39
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:19

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: hyaq »

agata92 pisze:
Ja mam jeszcze pytanie odnośnie grup językowych: skąd mam wiedzieć czy jestem grupa A czy B? I od kiedy się te języki w ogóle zaczynają
w sekretariacie nam powiedziano, tzn sekretariacie studium, że to też nie jest jeszcze ustalone, ale nie wiem, gdzie się tego można dowiedzieć, czy w dziekanacie czy w studium, spotkałam dziewczęta z lekarskiego, powiedziały, że one na liście z przydziałem do grup miały od razu zaznaczone a bądź b,

paradoksalnie, wisi tam karteczka, że zaczynają się od 3go października, i jak tu się zorientować czy ma się zajęcia czy nie? uhg /
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości