zabrze stomatologia - pytania?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
magdak91
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2010, o 08:25

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: magdak91 »

w ogóle dziwnie, bo na tej uczelni większość rzeczy w dobie komputerów wisi zamiast być w internecie
MIX
Posty: 42
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:24

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: MIX »

Czyli na chwilę obecną dalej nie wiemy:
a) kto jest w jakiej sekcji na biofizie
b) i dodatkowo jak to z językami wygląda

Ogólnie pięknie!

Aha, a ma ktoś może rozpisane wszystkie po kolei zajęcia z biofizyki, albo jakieś foto ? Bo zapisałam sobie tylko pierwsze (eh gapa), bo najpierw przepisałam z katedry, potem przyszłam na rozpoczęcie.
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: falkon »

mam zdjecia z tych gablotek w katerdrach : biofizyki, biologii, anatomii, histologii, jezyki obce i chemii.

jutro bede wysylal juz jednej kolezance z forum na maila, wiec jak ktos chce to moge wyslac Wam rowniez, tylko maila mi podac musicie
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: smooth_criminal »

biofizyke macie od 10.10. wiec wyluzujcie suteczki i nie schizujce bo teraz bez sensu sie biofizy uczyc. macie tydzien wolnego - potem macie przejane - dlatego delektujcie sie tym tygodniem a nie nakrecajcie wzajemnie bo niczemu korzystnemu to nie sluzy. taka moja rada a biofize na przyszly weekend zostawcie - radze zaczac od biby w piatek i od soboty siasc nad tym scierwem
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: smooth_criminal »

a i pamietajcie, to wasz ostatni wolny weekend (no chyba ze odpuscicie biofize kiedys tam bo ilez mozna to gowno znosic
veronica_0
Posty: 30
Rejestracja: 21 lip 2011, o 20:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: veronica_0 »

falkon ja bym bardzo prosiła o te zdjęcia. Adres wysłałam Ci na priv.
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: falkon »

nie dostałem nic na priv od Ciebie, veronica
veronica_0
Posty: 30
Rejestracja: 21 lip 2011, o 20:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: veronica_0 »

Może będzie coś o tych sekcjach w poniedziałek w gablotce, oby.
Jest ktoś może z 4gr?

Falkon wysłałam jeszcze raz.
ibanez
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2011, o 15:34

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: ibanez »

ponawiam pytanie - zajęcia rozpoczynamy w środę, czy w poniedziałek/wtorek też coś jest?
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: siulka »

biofizyka - z tego co ja wydumałam, to w ramach każdej grupy będą 4 (?) sekcje i każda z tych sekcji będzie robić inne ćwiczenie - czyli wychodzi pi razy drzwi po 5 osób na ćwiczenie=stanowisko doświadczalne i jest to dość logiczny podział, bo więcej osób przy stanowisku by się pozabijało o siebie, z tym, że podziału na sekcje na biofizyce jeszcze nie ma, więc trzeba zajrzeć na katedrę w przyszłym tygodniu i się dowiedzieć.

języki - na sekcje A i B najprawdopodobniej będziemy podzieleni wg kolejności alfabetycznej - na pół, natomiast zastanawia mnie opis typu grupa 5BI i 5BII - bo patrząc na plan, to np. grupa 5BII ma zajęcia wtedy kiedy odbywają się już ćwiczenia z histologii, więc o co chodzi trzeba przejść na katedrę i o to zapytać

zrobiłam harmonogram w Excelu dla grupy 5 rozpisany na cały semestr jesienno-zimowy z uwzględnieniem przerw, świąt
oczywiście nie obiecuję, że nie walnęłam gdzieś błędu - proszę sobie porównać z ogólnym harmonogramem w razie czego, żeby nie było na mnie - poszczególne arkusze są przypisane kolejnym tygodniom do końca semestru, nie wpisywałam jedynie języków i wf-u, bo z językami to nie wiadomo - z tych względów, o jakich pisałam wyżej, natomiast wf każdy sobie dobierze sam
amenT.

aha no i jestem z grupy 5
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: siulka »

już wiem o co chodzi z 5AI i 5AII - to pierwszy i drugi rok dopiero teraz wpadłam na to
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: siulka »

folder na chomiku - STOMATOLOGIA w nim są plany zajęć, a podfolderze 1 ROK są zdjęcia rozpisek z katedr, ale jakoś beznadziejna - w poniedziałek pójdę z normalnym aparatem
morgen1991
Posty: 18
Rejestracja: 19 maja 2011, o 08:50

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: morgen1991 »

Cholera troche chyba jestem w plecy z aktualizacją danych:) Tyle tu spraw poruszonych ,a ja od tygodnia sciagam muzyke na smutne wieczory z książką:) Jak tak wszyscy rzucaja pytaniami to i ja:
Co z jezykiem? Bierzecie angielski czy tez moze niemiecki od podstaw? W sumie po niemieckim w liceum na podstawie moznaby troche olac sprawe:)
A dwa to istnieje cos takiego jak WueF? Jak mozna to obejsc zeby zaoszczedzic czas? Nie mam na mysli zwolnien ale jakies kluby sportowe czy cos moge przyniesc zaswiadczenie i miec spokoj?
I ja piernicze jak to zlecialo od maja to nie wierze:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości