Medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
magda16318
Posty: 95
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 16:46

Medycyna niestacjonarna

Post autor: magda16318 »

Witam, kompletnie nie rozumiem rekrutacji w Łodzi - bo na str jest napisane, że próg jest 600 na medycynę, a jak jest podawany na biologu to np 195 .
Czy mogę się jeszcze zalogować na med niestacjonarną - wchodząc na tą stronę , mam błąd serwera i nie wiem czy jeszcze można i jeszcze jedno czy posiadając z biol, chem i podst matmy łącznie 200 pktów mam szanse na niestacjonarną ?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Silver
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 19:09

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: Silver »

magda16318 pisze:na str jest napisane, że próg jest 600 na medycynę, a jak jest podawany na biologu to np 195 .
dla ułatwienia podajemy tu np 230/300 zamiast 460/600, bo to jest bardziej przejrzyste. Łódź niepotrzebnie komplikuje, zamiast podstawę liczyć razy 0.5 to mnożą rozszerzenie razy dwa
magda16318 pisze: czy posiadając z biol, chem i podst matmy łącznie 200 pktów mam szanse na niestacjonarną ?
jestem prawie pewna, że taka ilość pkt wystarczyłaby na niestacjonarne do Łodzi. Ale że się nie zdążyłaś zarejestrować, to już po ptokach. Chyba, że nie wypełnią limitu i ogłoszą drugi nabór.
Awatar użytkownika
magda16318
Posty: 95
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 16:46

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: magda16318 »

Dzięki wielkie za informacje
Epinefryna

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: Epinefryna »

ja mam 205 (338) i się nie rejestrowałam bo uważam że to stanowczo za mało. Wiec mnie nie załamujcie, że bym się dostała a pierwszy próg już chyba jest więc pewnie już ktoś wie ile wynosi
MsOrtho
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:54

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: MsOrtho »

4 sierpnia idzie następna lista dla niestacjonarnych. Zobaczymy, a nuż się uda.
nieszczęśnik
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2011, o 13:45

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: nieszczęśnik »

wiecie jaki jest (po ostatniej liście) próg na lek/niest?
liryczna1992
Posty: 131
Rejestracja: 23 maja 2011, o 09:22

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: liryczna1992 »

nieszcz&#x119&#x15Bnik pisze:wiecie jaki jest (po ostatniej liście) próg na lek/niest?
390 pkt.
Epinefryna

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: Epinefryna »

na jakim stanelo? bo w temacie o progach jets anpisane 340 ale mi się nie chce wierzyć, że to możliwe?
minijane
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2012, o 15:01

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: minijane »

Czy jest to możliwe, że w tym roku wystarczy mi 356 zaby dostac się na lekarski niestacjonarny?
Jakie są pogi w tym roku na stacjonarny? Spadły, wzrosły czy bez zmian?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
enamelum93
Posty: 190
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:56

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: enamelum93 »

minijane pisze:Czy jest to możliwe, że w tym roku wystarczy mi 356 zaby dostac się na lekarski niestacjonarny?
Jakie są pogi w tym roku na stacjonarny? Spadły, wzrosły czy bez zmian?
Pozdrawiam!
w tym roku na stacjonarny lekarski jest pierwszy próg 460, w tamtym roku pierwszy był chyba 482, a ostateczny 452, więc trochę spadło. Na niestacjonarny rok temu było 382, a drugi 340.
minijane
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2012, o 15:01

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: minijane »

To jest jeszcze dla mnie szansa! żeby w tym roku próg nie byl wyższy
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: Mr_Sandman »

Jeszcze jest czas na rejestrację, jeśli się jeszcze nie zarejestrowałaś. Powodzenia!
minijane
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2012, o 15:01

Re: Medycyna niestacjonarna

Post autor: minijane »

Jestem zarejestrowana. Teraz tylko czekam, jesli się załapie to pewnie tylko z tej drugiej tury. Trzymajcie kciuki!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości