Odwołania na medycyne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: Odwołania na medycyne

Post autor: jarauto »

michalmichna pisze:Witam.
Co należy napisać w takim odwołaniu?
To bardzo proste:
należy napisać jakich nieprawidłowości dopuściła się uczelnia nie kwalifikując Cię na dany kierunek.
Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: Odwołania na medycyne

Post autor: fornix »

SucharkizMyszkami pisze: Sorry, ale czasami zdolnosci nie odpowiadaja aspiracjom.
To prawda ale to mogą zweryfikować tylko studia. Zauważ, że progi na medycynę w każdym roku odbiegają od siebie i osoba nie poprawiająca matury może pomimo to dostać się za rok. Pominę już to, że matura w swej obecnej postaci nie jest wykładnią wiedzy.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Odwołania na medycyne

Post autor: Medycyna Lwów »

to sobie napisz test wstępny taki jak kiedyś, który był wielokrotnie trudniejszy niż obecna matura.
michalmichna
Posty: 4
Rejestracja: 25 lip 2011, o 15:48

Re: Odwołania na medycyne

Post autor: michalmichna »

O tych odwołaniach po prostu się słyszy.
Stąd moje pytanie
Jeżeli mam być uszczypliwy odnośnie czytania ze zrozumieniem, prosze zerknąć na mój 1 post Nie pytałem o to czy się nadaję czy nie zadałem konkretne pytania
temat do zamknięcia
Chanell
Posty: 12
Rejestracja: 13 lip 2012, o 12:31

Re: Odwołania na medycyne

Post autor: Chanell »

michalmichna,
Składaj odwołanie tak czy tak,nie zaszkodzi a może pomóc, każde musi byc przeczytane. Wiadomo że im mniej konkretne powody do odwołania tym szanse mniejsze niż małe, ale nikt CI oficjalnie nie napisze że rozpatruje odwołania z innych powodów niż nieprawidłowości rekrutacjyjnych. Jestem w tej samej sytuacji i też mam zamiar pisać odwołanie.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości