Zamiana I/II wydział

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Gaciolog92
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2011, o 10:55

Zamiana I/II wydział

Post autor: Gaciolog92 »

Dostałam dzisiaj rano list, który stwierdza, że jestem na II wl. Poszliśmy na wum we czworo z moimi znajomymi i bardzo byśmy chcieli być na jednym wydziale - żeby nie stracić kontaktu. Pozostali zostali przydzieleni na pierwszy, a starsza koleżanka powiedziała mi, że w zeszłym roku były osoby przenoszące się między wydziałami (warunkiem jest znalezienie osoby chętnej na zamianę). Zatem chciałabym zapytać czy jest ktoś z I wl, kto by chciał studiować na II wl?

Jeśli taka osoba się znajdzie to bardzo proszę o kontakt [at].pl
aureliano
Posty: 163
Rejestracja: 14 cze 2010, o 10:03

Re: Zamiana I/II wydział

Post autor: aureliano »

Ja w zeszłym roku próbowałem przenieść się na II WL, żeby mój znajomy mógł przenieść się na I WL (ja akurat miałem rezygnować, więc było mi obojętne). Zrobiliśmy specjalne podania, z prośbą o wzajemne uwzględnienie. Efekt?
Mnie wrzucili na II WL, a znajomy pozostał na II WL. Wydaje mi się, że przeniesienie na I WL jest względnie niemożliwe i nie wiem jakich argumentów musiałbyś użyć, na pewno chęć wspólnego studiowania z kolegami nie jest dla uczelni w ogóle istotna i jeśli nie masz poważniejszego powodu, to musisz pogodzić się z losem.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Zamiana I/II wydział

Post autor: a_niap »

Gaciolog92, łatwiej będzie całej waszej paczce przenieść się na II WL
kamilw7
Posty: 9
Rejestracja: 28 lip 2011, o 15:13

Re: Zamiana I/II wydział

Post autor: kamilw7 »

Już napisałem maila, ale może tak będzie szybciej. Ja się chętnie z Tobą zamienię.
trivex
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2011, o 23:43

Re: Zamiana I/II wydział

Post autor: trivex »

Hejos! Ja też z chęcią skontaktuję się z kimś, kto chciałby studiować na II wydziale, a przydzielili go na wydział I. Prosta zamiana.
Zainteresowanych proszę o kontakt:
gadu - 2279746
mail - [at].pl

Czekam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości