FARMACJA LUBLIN 2011

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
thetrinity100
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2011, o 10:14

FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: thetrinity100 »

Widziałam podobne tematy, ale z Lublinem nie. Kto na farmacje do Lublina? Jakieś rady dla przyszłych farmaceutów? Macie już jakieś mieszkania? dzielcie się wrażeniami )
gorgeous15
Posty: 95
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:35

Re: FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: gorgeous15 »

ja się wybieram, ale mieszkam w Lublinie więc z mieszkaniem nie ma problemu jest trochę stres jak to będzie, ale głównie się cieszę na to studiowanie mam takie pytanie- o co chodzi z tą Wirtualną Uczelnią na stronie? Dadzą nam jakieś loginy czy coś?
joko
Posty: 505
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:12

Re: FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: joko »

login to imie.nazwisko haslem jest pesel. Ale jak to na um w lbn nie wszystko jest proste, ja wirtualnej nie mam bo sa dwie osoby o tym samym imieniu i nazwisku na uczelni i ta druga zajela ten login, a nie pofatygowalam sie po osobisty bo plan mialam wczesniej a oceny swoje znam
gorgeous15
Posty: 95
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:35

Re: FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: gorgeous15 »

no właśnie ja też nie mogę się zalogować i nie wiem czy to dlatego, że jeszcze nie zaczęłam studiować na tej uczelni czy coś jest nie tak
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Re: FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: Sławomir33 »

gorgeous15, jeszcze nie utworzyli po prostu kont, za wcześnie.
thetrinity100
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2011, o 10:14

Re: FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: thetrinity100 »

A nie wiecie, czy tak jak na innych uczelniach, są jakieś obozy, co by się wcześniej poznać?
92_farm
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2011, o 17:26

Re: FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: 92_farm »

Hej. Ja też w tym roku będę studiować farmację w Lublinie . Mam tylko problem z mieszkaniem. Na razie nie znam nikogo z naszego kierunku a chciałabym wynająć mieszkanie z kimś z farmacji. W zwiazku z tym mam pytanie: moze ktoś z was ma wolne miejsce w mieszkaniu?
Jeśli tak to piszcie na maila farm_[at].pl
gebels
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2011, o 00:05

Re: FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: gebels »

witam wszystkich

mam pytanie do studentów farmacji, jak to jest z pieniędzmi? Chodzi mi o ogólne podsumowanie wydatków na 1. roku - kupno książek, etc etc

Mieszkam w Lublinie, pracować nie muszę, z jedzeniem i czynszami problemów mieć nie będę. Chodzi mi jedynie o to, ile musieliście wydać na same cele naukowe na 1. roku.
Awatar użytkownika
magdzik091
Posty: 97
Rejestracja: 8 lip 2010, o 23:43

Re: FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: magdzik091 »

Tak naprawdę to dużo zależy od Ciebie. w pierwszym semestrze koniecznie musisz mieć tylko fartuch( w sklepach BHP ok 30zl, ogólnie im tańszy tym lepszy bo łatwo o plamy i dziury ), buty na zmianę ( najlepiej szpitalne klapki- ok 30zł ale inne tez przejdą) i skrypt do rysowania robaczków (15 zł, kupisz na ćw z biologii)

reszta to już twoja wola. możesz kupować ksiażki używane, kserować całość lub fragmenty przed kolokwium, wypożyczyć w bibliotece. możesz kupić skrypty i notatki od starszych roczników lub nie.

Najlepiej na poczatek zorganizuj sobie tylko te książki które sa najbardziej przydatne, a potem dokserujesz co bedzie trzeba)
gebels
Posty: 8
Rejestracja: 31 lip 2011, o 00:05

Re: FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: gebels »

reszta to już twoja wola. możesz kupować ksiażki używane, kserować całość lub fragmenty przed kolokwium, wypożyczyć w bibliotece. możesz kupić skrypty i notatki od starszych roczników lub nie.

może tak się spytam, jeśli, oczywiście można wiedzieć, ile Ty na to wydałaś? na same książeczki?
Awatar użytkownika
magdzik091
Posty: 97
Rejestracja: 8 lip 2010, o 23:43

Re: FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: magdzik091 »

hmmm. ja kupiłam notatki od dziewczyny z 2 roku. w tym byly ksiazki do fizjologii, biologii i biofizyki. Za calość, (z notatkami, skryptami itp.) zaplacilam 100zl, ale za same ksiazki wyszlo by taniej. potem dokserowałam sobie jeszcze łacine (12 zł jakoś). reszte miałam z biblioteki.
No i potem w ciagu roku było jeszcze dużo kserowania rożności ale to juz wszystko w swoim czasie.
Do tego dobrze mieć jeszcze Kocjana ( ksero ok 30 zl) ja to mialam z biblioteki
thetrinity100
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2011, o 10:14

Re: FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: thetrinity100 »

A co myślicie o akademikach w Lublinie?
karolinab20
Posty: 44
Rejestracja: 17 maja 2011, o 08:36

Re: FARMACJA LUBLIN 2011

Post autor: karolinab20 »

czesc czesc
Ja rowniez wybieram sie na farmacje
Wynajelam pokoik kilometr od uczelni:)
Jednak o tych studiach niewiele wiem Ponoc na wstepie jest wejsciowka z chemii
Tak czy siak, potrzebuje ksiazek, skryptow i notatek, jesli ktos bylby tak mily i mi odsprzedal to bylabym wdzieczna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości