ale fajne co? znalazlam!;)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
xartan92
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2011, o 14:03

ale fajne co? znalazlam!;)

Post autor: xartan92 »

jak sie kliknie na budynki na mapce mozna poogladac jak wygladaja sale w srodku). wyposarzenie wyglada na nowe i nowoczesne ( ale w sumie nie znam sie). na innych uczelniach tez tak jest (pytam glownie o ?UM)? czy po prostu pokazali kilka fajjnie wygladajacych sal do ktorych malo kto ma dostep?
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: ale fajne co? znalazlam!;)

Post autor: Izi »

ale fajna rzecz:)serio,juz trzy lata studjuje i niby wszystko to widzialam ale mam teraz czym sie pobawic i sobie filmiki ogladamP
powiem szczerze ze pokazane jest wszystko co istnieje napawde i mamy tam zajecia ale tak jakos z przyjaznej perspektywy:)-to pewnie przez brak ludzi w srodku tak jakos inaczejP
xartan92
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2011, o 14:03

Re: ale fajne co? znalazlam!;)

Post autor: xartan92 »

no wlasnie, wszystko wylada fajnie, o atmosferze uczelni tez slysze same dobre rzeczy, ale przerazaj mnie tak niskie wyniki z LEPu/
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: ale fajne co? znalazlam!;)

Post autor: Izi »

a ja to nie wiem jak oni ten LEPoceniaja bo w zaleznosci od zrodel to wszystkie jakies inne ale ja sie na tym nie znam:]
mnie i tak wydaje sie ze na wszystkich uczelniach przekazywany material jest mniej wiecej taki sam wiec specjalnie bym sie tym nie kierowala
z mojej perspektywy ciagle jest fajnie a ide juz na 4rok wiec mam nadzieje ze sie nie popsuje atmosfera:P
xartan92
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2011, o 14:03

Re: ale fajne co? znalazlam!;)

Post autor: xartan92 »

moze wiec spotkamy sie tam w pazdzierniku) chyba ze skusi mnie 300 km do katowic zmiast 600 do bydgoszczy i wybiore Mordor. ale sporo osob mowi mi zeby nie patrzec na odleglosc bo i tam bede zjezdzac tylko na swieta i wakacje. no ale nie ma co narazie gdybac bo do katowic dostane sie dopero za 20 min a do bydgoszczy pewnie za tydzien.
PS. mieszkasz moze w akademiku? bo slyszalam ze nie nalezy co napiekiejszych/
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: ale fajne co? znalazlam!;)

Post autor: Izi »

no zapraszam do Bydzi:D ja mam 500km do domku ale jakos mnie to nie przeraza.ojjj nieee,ja naleze do ludzi ktorzy akademiki tylko odwiedzaja a mieszkaja sobie spokojnie z kilkoma ludzmi w mieszkanku na co dzien:)
na Rondzie Jagiellonow moze i za pieknie nie jest i malo miejsca ale za to blisko bardzo do uczelni,na Fordonie natomiast dosc schludnie ale bardzo daleko,wiec trzeba wybrac mniejsze zloP
choc ja tam i tak wole mieszkanie,jakbym miala placic300zl czy wiecej za dwojke czy trojke to juz wolalam dac te 50zl wiecej i miec dwojke w osobnym mieszkaniu gdzie na lazienke mialam tylko2 osoby a na kuchnie pralke5D
xartan92
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2011, o 14:03

Re: ale fajne co? znalazlam!;)

Post autor: xartan92 »

ale akademik ma ten + ze na miejscu sa ludzie ktorzy ucza sie tego samego, mozna pozyczac materialy itp. na chyba ze mieszka sie w mieszkaniu z osobami z tego samego kierunku to juz calkiem super. no ale z tego co slysze o bydgoskich akademikach trzeba wyprosic u rodzicow auto i wybrac sie na wycieczke po mieszkanie.
ehh. ja juz planuje a jeszcze sie nie dostalam, zebym sie nie przeliczyla.
a jak jest z czasem wolnym? naprawde non stop nauka ze nie ma czasu isc na obiad czy tak tylko przed sesja?
Izi
Posty: 81
Rejestracja: 26 sie 2008, o 09:14

Re: ale fajne co? znalazlam!;)

Post autor: Izi »

jakbym byla postacia z komixxow.pl to bym tylko face palm zrobila
tak,jest jak na kasie w supermarketach-trzeba chodzic w pampersach bo nie ma czasu nawet isc do toalety
ludzissska medycyna moze i jest trudnym kierunkiem studiow i trzeba sie duzo uczyc ale jak juz w wielu watkach bylo to poruszane to jednak STUDIA co mowi samo za siebie!
jest czas na wszystko choc trzeba go sobie umiec zorganizowac i wypracowac swoj system,ot co.czasu wolnego moze i na tygodniu nie za wiele na pierwszym roku bo anatomia ale w weekendy mozna odreagowac.ale uczyc sie trzeba systematycznie-to jest roznica miedzy innymi studiami,poniewaz oprocz sesji i kolokwiow po prostu trzeba byc przygotowanym na zajecia,szczegolnie gdy sa wejsciowki.
xartan92
Posty: 39
Rejestracja: 28 lip 2011, o 14:03

Re: ale fajne co? znalazlam!;)

Post autor: xartan92 »

dzieki, dalas mi nadzieje! bo ja tam lubie imprezowac i nie wiem jak bym wytrzymala caly semestr bez tego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 9 gości