Odwołania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
herezja
Posty: 3
Rejestracja: 3 sie 2011, o 11:50

Odwołania

Post autor: herezja »

Dzisiaj pojawiła się IV lista rekrutacyjna w Poznaniu i ostatnia osoba zakwalifikowana ma 171 punktów. Stąd nasuwa mi się pytanie, jak napisać odwołanie do komisji rekrutacyjnej, aby uwzględniali moją kandydaturę? Czy w ogóle jest to konieczne i czy to może mi pomóc? Mam 170 punktów.

Ps. W roku 2010 oficjalny próg na którym zakończyła się rekrutacja to 173, a mimo to dostały się osoby ze 171. Dlatego mam wątpliwości
QbaNowy
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2011, o 18:57

Re: Odwołania

Post autor: QbaNowy »

Ja jestem 6. pod kreską. mam liczyć na jakiś telefon? bo nie wierzę, że po 4. liście nikt nie zrezygnuje. a jak już to ten tel dopiero po terminie składania papierów? (9.08)

Co do odwołań - ile ludzi tyle opinii. Gdzieś czytałem, że pisać odwołanie można wtedy tylko, gdy zostaną naruszone zasady rekrutacji, gdzieś indziej, że trzeba napisać pismo, że w razie zwolnienia miejsc chcesz się nadal rekrutować i najważniejsze w nim jest napisanie o ilości punktów rekrutacyjnych i średniej. Nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na ten temat.
herezja
Posty: 3
Rejestracja: 3 sie 2011, o 11:50

Re: Odwołania

Post autor: herezja »

No właśnie. Jedna wielka niewiadoma /
max_m
Posty: 1074
Rejestracja: 3 gru 2010, o 21:40

Re: Odwołania

Post autor: max_m »

herezja, nawet ze 170
Awatar użytkownika
Olus
Posty: 167
Rejestracja: 21 lut 2010, o 11:15

Re: Odwołania

Post autor: Olus »

Moim zdaniem odwołania jest sens pisać jeżeli jest coś nie tak w sposobie przeprowadzania rekrutacji.
Jest dopiero początek sierpnia także moim zdaniem z tej listy ludzie też będą rezygnować, poczytajcie forum, ludzie nawet pod koniec września się dostawali.
Pewnie już gdzieś macie miejsce zaklepane, także pozostaje Wam czekać i jeśli dostaniecie info, że jest dla Was miejsce po prostu przenieść dokumenty.
QbaNowy
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2011, o 18:57

Re: Odwołania

Post autor: QbaNowy »

Właśnie według tych niektórych opinii trzeba napisać odwołanie, żeby w ogóle cię brali pod uwagę po 12.08.
Awatar użytkownika
Olus
Posty: 167
Rejestracja: 21 lut 2010, o 11:15

Re: Odwołania

Post autor: Olus »

Hmmm wiesz co, może zadzwoń tam i zapytaj? Bo lepiej zasięgnąć informacji od nich, na forum to wiesz, ktoś coś wie od kogo i tyle.
Ale moim zdaniem oni będą po prostu brać kolejne osoby, które są pod kreską i tyle.

A ludzie jeszcze będą się przemieszczać, sama znam chłopaka, który ma tu złożone w Poznaniu na leku dokumenty a nie pójdzie z tego co mi wiadomo.
QbaNowy
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2011, o 18:57

Re: Odwołania

Post autor: QbaNowy »

No proszę, to już jestem 5.
Hmm. jutro zadzwonie.
Awatar użytkownika
Karek
Posty: 31
Rejestracja: 2 wrz 2010, o 21:29

Re: Odwołania

Post autor: Karek »

QbaNowy, możliwe, że 5. jesteś dzięki mnie, bo dostałam się z najnowszej listy, zadzwonili do mnie we wtorek rano i spytali czy będę składać dokumenty, a ja odmówiłam. ha !
Awatar użytkownika
Olus
Posty: 167
Rejestracja: 21 lut 2010, o 11:15

Re: Odwołania

Post autor: Olus »

chyba teraz miał na myśli to, co napisałam o moim koledze z klasy- tzn że ma złożone dokumenty ale nie pójdzie tam na pewno.

Karek a Ty gdzie idziesz? Tak z ciekawości pytam
QbaNowy
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2011, o 18:57

Re: Odwołania

Post autor: QbaNowy »

Karek, Dzwonili bo się dostałaś z listy czy byłaś na liście rezerwowych?
Dopiero wróciłem do domu, zapomniałem sobie zapisac nr do komisji. Jutro idę oddać krew więc dzień wolny
Także mówicie, że jestem 4.?
Awatar użytkownika
Karek
Posty: 31
Rejestracja: 2 wrz 2010, o 21:29

Re: Odwołania

Post autor: Karek »

Dzwonili, bo się dostałam
Idę na lekarski do Szczecina.
Awatar użytkownika
Olus
Posty: 167
Rejestracja: 21 lut 2010, o 11:15

Re: Odwołania

Post autor: Olus »

zazdroszczę mojego Szczecina

moim zdaniem do tych, którzy są na liście rezerwowych też będą dzwonić jak się zwolnią miejsca po prostu.
QbaNowy chyba, że dzwoniłeś i inaczej jest? Choć nie chce mi się wierzyć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości