Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Marcellina
Posty: 50
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:59

Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Marcellina »

Jak w temacie- kilka list już było, część z Was ( w tym ja ) już wie, gdzie będzie studiować. W związku z tym najwyższy czas rozpocząć INTEGRACJĘ, o której rozmawialiśmy już jakiś czas temu . Piszcie, jak macie na imię, skąd jesteście, w którym roku się urodziliście, co będziecie studiować, jakie są Wasze zainteresowania i co Wam tylko przyjdzie do głowy!
dodda
Posty: 33
Rejestracja: 13 sty 2010, o 20:55

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: dodda »

No to zaczynam Dorota, Szczecin 92, lekarski. i tyle chyba starczy.
Chciałam zapytać czy ktoś z Was wybiera się na obóz integracyjny? Jeśli nie to chyba trzeba będzie zrobić jakąś mniej oficjalną integrację.
Marcellina
Posty: 50
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:59

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Marcellina »

Hmm widzę, że wątek nie cieszy się szczególnym zainteresowaniem- szkoda dodda brawo za odwagę! W ramach odpowiedzi na Twoje pytanie- nie wybieram się na obóz integracyjny, ale jestem ZA tą mniej oficjalną
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Asia123 »

Też będę odważna: Asia, Szczecin, 89, lekarski. Na obóz integracyjny też nie jadę, a podobnie jak Marcelina wolałabym mniej oficjalną

A teraz niech założycielka tematu się odważy i napisze coś o sobie P
mooni123
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2011, o 14:54

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: mooni123 »

To kiedy będzie to spotkanie integracyjne
kows
Posty: 63
Rejestracja: 22 mar 2011, o 17:13

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: kows »

Cóż będę pierwszym przedstawicielem płci męskiej w tym wątku: Maciek, Stargard Szczeciński `92, lekarski. Na obóz się wybieram, ale na nieoficjalną integrację też jestem otwarty:)
agnes92
Posty: 27
Rejestracja: 9 sie 2011, o 14:28

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: agnes92 »

Witam. (mój pierwszy post na forum, hehep) Agnieszka, Szczecin, 92, lekarski. Również jestem otwarta na mniej oficjalną integrację.
Marcellina
Posty: 50
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:59

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Marcellina »

Jestem i ja Marta, Kielce, 89, lekarski. Wszyscy jesteście z woj. zachodniopomorskiego, w takim razie z kim będę jeździć pociągami do domu ?
Co do integracji- myślę, że koniec września (np. 25) to odpowiedni termin. Szczecinianie mogą pomyśleć nad miejscówką. Moja znajomość miasta jest praktycznie zerowa. Wiem, gdzie odbywa się większość zajęć, poza tym Rektorat, dworzec PKP i PKS, CH Molo. I w tym miejscu następuje smutny koniec mojej wiedzy
Awatar użytkownika
mykaa
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2010, o 16:25

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: mykaa »

Marcellina! ja moge z Tobą jeździć! -) Kinga, Płock, 90, lekarski -)
integracja? genialny pomysł -)
Marcellina
Posty: 50
Rejestracja: 19 maja 2011, o 09:59

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: Marcellina »

mykaa to świetnie! Brdzo się cieszę i mam nadzieję, że pojawi się tutaj więcej osób, z którymi zapełnimy cały przedział. Albo dwa
MsOrtho
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:54

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: MsOrtho »

Podbijam do integracji - czekam na jakieś informacje
choroba
Posty: 21
Rejestracja: 1 lip 2011, o 19:23

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: choroba »

A tak z innej beczki, choć nawiązując odrobinę do integracji - ktoś się wybiera na zajęcia wyrównawcze z fizyki we wrześniu, o których to nasza kochana uczelnia nas informowała drogą mailową?
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Rekrutacja 2011 - INTEGRACJA!

Post autor: julia.....:):) »

ja jestem z okolic pokarpacia miło jezdzić tyle godzin w pociągu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości