Materiały na I rok stomatologii

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
uwielbiamstomę
Posty: 3
Rejestracja: 7 sie 2011, o 12:57

Materiały na I rok stomatologii

Post autor: uwielbiamstomę »

Mam do sprzedania materiały na I rok lekarsko-dentystycznego kierunku na Gumedzie. Zestaw zawiera praktycznie wszystko, co potrzebne. Jedyne, co będzie trzeba sobie dokupić to atlas anatomii. Podręcznik do anatomii i atlas histologiczny do wypożyczenia w bibliotece bez problemu.
Spis tego, co mam:

Anatomia:
notatki z wykładów i ćwiczeń, giełdy z kolokwiów (osteologia, głowa I, II, III, szyja i klatka piersiowa, brzuch i jama miednicy, OUN) oraz zerówek i egzaminów
Biologia:
notatki i wydrukowane wykłady w tym skrzat", giełdy z egzaminu
Biofizyka:
Ćwiczenia laboratoryjnez biofizyki i fizyki - podręcznik dla studentów, J. Terlecki
Biofizyka w pytaniach testowych - Jaroszyk i Narożny
wszystkie wykłady wydrukowane i zbindowane
notatki z wykładów
zeszyty z gotowymi notatkami i wynikami pomiarów z ćwiczeń
giełdy z egzaminów
Chemia:
Chemia ogólna z elementami biochemii - Kędryna
Ćwiczenia z chemii medycznej - Skrypt dla studentów medycyny i stomatologii AMG, Rzeczycki i Woźniak
notatki, zrobione ćwiczenia ze skryptu,
wydrukowane wszystkie wykłady
giełdy z kolokwiów i egzaminu
Histologia:
Histologia - W. Sawicki wydanie V (najlepsze)
Kompendium histologii - Cichocki, Litwin, Mirecka, wyd. UJ
Podstawy cytofizjologii i histofizjologii - A. Myśliwski
notatki z wykładów, notatki i rysunki z ćwiczeń, wydrukowane prezentacje z ćwiczeń i wykładów, giełdy z kolokwiów i egzaminu
Embriologia:
Zarys embriologii - K. Kozłowska
wydrukowane wszystkie wykłady i prezentacje, notatki, fragmenty innych książek, giełdy z zaliczenia
Historia medycyny - około 100str materiałów
Socjologia - notatki z seminariów, fragmenty podręcznika M. Sokołowskiej
Statystyka medyczna - notatki z wykładów i ćwiczeń, zadania z zaliczenia
Technologia informacyjna - notatki z zajęć
Materiałoznawstwo - notatki z wykładów i z zajęć
Modelarstwo - notatki z zajęć.

Jest tu wszystko, co trzeba, zwłaszcza giełdy i podręczniki. Sprzedam za 200zł (za tyle też kupiłam, ale w ciągu roku wzbogaciłam zestaw o swoje giełdy - spisywałam pytania ze swoich kolokwiów - i notatki).
Zainteresowanych proszę o kontakt na maila milowy.[at].com

P.S. uważam, że warto jest się zaopatrzyć w taki zestaw - mi to mocno ułatwiło zycie na studiach, bo nie wszystko da się wypożyczyć z biblioteki, a kserowanie i kupowanie giełd, czy podręczników na własną rękę taniej nie wyjdzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości