Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: lith »

Stalowy, u kogo obskurne, u tego obskurne
u nas raczej wystrój w tych klimatach
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: Stalowy »

Ach ten pociąg do wiedzy studentów medki
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: lith »

Nom. z serii: takie tam w czasie sesji
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: wojtak »

chemik1212 pisze:Co prawda poziom na medycynie jaki prezentują „nowi” studenci nie jest już wysoki ale.prędzej zostaną wywaleni z studiów niż otrzymają fach.
No to stary grubo pojechałeś teraz. Niby czemu ten poziom jest gorszy?

10 lat temu byli tacy sami studenci jak teraz. Poza tym mówisz tak jakbyś już był na tych studiach, a nawet nie masz pewności, że się tam kiedykolwiek dostaniesz

Tak możesz mówić o politechnikach, gdzie przyjmują wszystkich, a dopiero później odsiewają. Jakiś czas temu czytałem o tym, że jak kandydat A złożył podanie tylko na 1 kierunek a kandydat B na 2 to większe szanse na dostanie się miał kandydat A.
Np. kierunek budownictwo: kandydat A złożył podanie tylko tam i miał 60 punktów a kandydat B złożył na mechatronikę i budownictwo i nawet jak miał 90 punktów mógł się na to budownictwo nie dostać.

Dzięki temu absurdowi lepsi odpadali
Awatar użytkownika
chemik1212
Posty: 429
Rejestracja: 24 sty 2010, o 18:22

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: chemik1212 »

No tak.z tym że na medycynie to troszkę przesadziłem.ale ogólnie na uczelniach spadł poziom.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: york »

chemik1212 pisze:No tak.z tym że na medycynie to troszkę przesadziłem.ale ogólnie na uczelniach spadł poziom.

ciekawe skąd masz takie porównanie, to, że stara matura była trudniejsza od obecnej nie świadczy o tym, że od razu na uczelniach jest niższy poziom
Awatar użytkownika
chemik1212
Posty: 429
Rejestracja: 24 sty 2010, o 18:22

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: chemik1212 »

Eh jak wam idzie drodzy koledzy? Jeszcze na luzie czy już pasek zaciśnięty? Jano powoli do przodu. Jak na razie dopiero materiał z 1 klasy z chemii i biologi powtórzony .
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: wojtak »

Zaraz biorę się prawdopodobnie za chemię. Mam cel minimum 150-200 zadań z Witowskiego zrobić
Lithium
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:03

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: Lithium »

ja na razie nic nie robię, bo nie mam motywacji do czegokolwiek.zastanawiam się nawet czy nie zrezygnować z moich planów, bo to może być zbyt trudne.
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: wojtak »

Skoro chęć dostania się na medycynę jest dla Ciebie niedostateczną motywacją to życzę Ci powodzenia.
Awatar użytkownika
chemik1212
Posty: 429
Rejestracja: 24 sty 2010, o 18:22

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: chemik1212 »

Ja już panikuję . Z biologii- metabolizm, tkanki zwierzęce i roślinne, cytologia i histologia, genetyka cała,substancje odżywcze układy:krwionośny, oddechowy, wydalniczy,nerwowy człowieka i reszty zwierząt.chemia- układ okresowy, budowa atomów, hybrydyzacja, elektrochemia, połowa organicznej( bez białek, cukrów,tłuszczy), reakcje itp.:soli kwasów,zasad, hydraty, obliczenia molowe Dopiero tyle za mną. .A końca nie widzę.i nie wspomnę co mam w szkole na lekcjach z przedmiotów maturalnych .Egzamin z prawa jazdy. Szkoda że do wariatkowa mam dalekorodzice będą musieli jechać do mnie kilka godzin . Jak u Was z materiałem? Ja jestem już na zdarciu
Awatar użytkownika
woicieh
Posty: 226
Rejestracja: 2 sie 2010, o 10:55

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: woicieh »

wojta121 pisze:Zaraz biorę się prawdopodobnie za chemię. Mam cel minimum 150-200 zadań z Witowskiego zrobić
Na dzień rozumiem.
Awatar użytkownika
Selene93
Posty: 216
Rejestracja: 16 mar 2011, o 18:16

Re: Szybko i bezboleśnie przez maj 2012 z biologią i chemią.

Post autor: Selene93 »

chemik1212 pisze:Ja już panikuję . Z biologii- metabolizm, tkanki zwierzęce i roślinne, cytologia i histologia, genetyka cała,substancje odżywcze układy:krwionośny, oddechowy, wydalniczy,nerwowy człowieka i reszty zwierząt.chemia- układ okresowy, budowa atomów, hybrydyzacja, elektrochemia, połowa organicznej( bez białek, cukrów,tłuszczy), reakcje itp.:soli kwasów,zasad, hydraty, obliczenia molowe Dopiero tyle za mną. .A końca nie widzę.i nie wspomnę co mam w szkole na lekcjach z przedmiotów maturalnych .Egzamin z prawa jazdy. Szkoda że do wariatkowa mam dalekorodzice będą musieli jechać do mnie kilka godzin . Jak u Was z materiałem? Ja jestem już na zdarciu
Dopiero?! Stary, z biologii gdzieś już połowę zrobiłeś, a dopiero dwa miesiące minęły. Niektórzy jeszcze powtórek nie zaczęli ( Zrób sobie może tydzień przerwy, bo skoro mówisz, że już jesteś na zdarciu, to na drugą połowę może Ci sił nie starczyć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości