Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
kreatywnaa
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2011, o 10:29

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: kreatywnaa »

pat91 pisze:Witam,
wiecie może jak się bierze dziekanke?
pisze się podanie do dziekana z prośbą o przydzielenie urlopu dziekańskiego i składa w dziekanacie koniec
Lunna
Posty: 77
Rejestracja: 13 sie 2011, o 20:16

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Lunna »

Ma już ktoś może listy grup?
Awatar użytkownika
Duniaa
Posty: 11
Rejestracja: 7 lut 2011, o 20:45

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Duniaa »

Dzisiaj jest jeszcze posiedzenie komisji rekrutacyjnej więc powinny te listy wieczorem być.
Nie ma ktoś może pokoju do wynajęcia?
Bacha88
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 14:45

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Bacha88 »

Cześć:) Będę z Wami studiować na farmacji od tego roku, jednocześnie jestem studentką analityki na naszej uczelni.
Mam do Was ogromną prośbę czy jakaś osoba z grup 13, 14, 15, 16, 25[ lub 26 zechciała by się ze mną zamienić na jedne zajęcia tj. na ćwiczenia z chemii ogólnej i nieorg. Ja jestem w grupie 11 i mam te zajęcia we wtorki w godz. 12-16. Bardzo proszę o pomoc gdyż te zajęcia kolidują mi z jednymi zajęciami na analityce a nie mam innej możliwości zmiany zajęć. Bardzo proszę o pomoc
Bacha88
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 14:45

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: Bacha88 »

Podział na grupy wisi w gablocie w dziekanacie wiem bo dzisiaj byłam.
lady_darkness
Posty: 26
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 21:42

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: lady_darkness »

mam pytanie o co chodzi w tym harmonogramie bo jak są wypisane grupy po przecinku to wszystko jasne ale np w piątek na ćwiczeniach z anatomii 15.15 - 17.30 jest coś takiego 433 tudzież 320 a ja jestem w grupie 9 więc nie wiem jak mam interpretować te kropki?
gorgeous15
Posty: 95
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:35

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: gorgeous15 »

wlasnie mnie tez to zastanawiało, ale myślę, że to po prostu jakiś błąd i tam powinny być przecinki. ja mam gr 15 i ćwiczenia z anatomii mam już zapisane w czwartek więc to by było bez sensu.
kamilaaa
Posty: 140
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:25

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: kamilaaa »

Tam powinny być przecinki i jeszcze jakaś grupa jest wpisana w środku, wejdźcie sobie na Wirtualną Uczelnię w harmonogram zajęć i tam jest już dobrze.
A ja mam takie pytanie wstępniak z chemii to jest na pierwszych zajęciach z chemii ogólnej i nieorganicznej na ćwiczeniach tak? I co to jest propedeutyka chemii?
axel125
Posty: 19
Rejestracja: 13 sie 2011, o 21:27

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: axel125 »

Ja mam pytanie moze troche glupie:) ale wole wiedziec napewno
Czy w zwiazku z tym ze 3 pazdziernika jest dzien rektorski to my musimy isc tylko na 15 na to rozdanie indeksow? Nie ma zajec w tym ze dniu?
Cz na wirtualnej uczelni napewno jest dobry plan? bo jak patrzylem w dziekanacie to kilka detali odnosnie mojej grupy sie rozni
Awatar użytkownika
magdzik091
Posty: 97
Rejestracja: 8 lip 2010, o 23:43

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: magdzik091 »

kamil pisze: A ja mam takie pytanie wstępniak z chemii to jest na pierwszych zajęciach z chemii ogólnej i nieorganicznej na ćwiczeniach tak? I co to jest propedeutyka chemii?
tak, na pierwszych ćwiczeniach:)

Propedeutyka chemii to jest właściwie teoria chemii to seminaria w czasie ćwiczeń a nie tak jak na planie osobno. przynajmniej u nas tak było:)
Awatar użytkownika
magdzik091
Posty: 97
Rejestracja: 8 lip 2010, o 23:43

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: magdzik091 »

axel125 pisze:Czy w zwiazku z tym ze 3 pazdziernika jest dzien rektorski to my musimy isc tylko na 15 na to rozdanie indeksow? Nie ma zajec w tym ze dniu?
3 października nie ma zajęć dzień rektorski znaczy wolny. no przynajmniej z definicji.
martaa_92
Posty: 1
Rejestracja: 2 paź 2011, o 21:11

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: martaa_92 »

Od tego roku bede studiowac farmacje i trafiłam do grupy 13:)
Bardzo chetnie zamienilabym sie grupa z kims z grupy: 10,11,12,14,15,16,20,27,28,30,31,32,34,35,36
prosze o kontakt gg:6575340 lub prv
kamilaaa
Posty: 140
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:25

Re: Farmacja na UM w Lublinie - parę pytań

Post autor: kamilaaa »

Czy jest ktoś z gr 23 kto chciałby się zamienić na 25?
Lub może ktoś chciałby mieć zajęcia z anatomii i fizjologii w piątek od 17:30 do 19:45? gg 6999342 lub pw z innych grup też mogę rozpatrzeć propozycje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości