mieszkanie we lwowie - stomatologia

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
aiki91
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2011, o 20:48

mieszkanie we lwowie - stomatologia

Post autor: aiki91 »

Witam! Złożyłam dokumenty na stomatologię, i czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna. Czy ktoś wie, na czym to polega?
Orientujecie się jak wyląda mieszkanie w akademikach, bo słyszałam że niektóre są całkiem w porządku ( coś jak kawalerka). Jakby ktoś miał jakieś konkretne info będę wdzieczna. W razie czego byłabym też chętna do wynajęcia mieszkania z kimś kto wybiera sie na 1 rok stomy ( po angielsku).
Pozdr.
Eriin
Posty: 3
Rejestracja: 1 sie 2011, o 12:55

Re: mieszkanie we lwowie - stomatologia

Post autor: Eriin »

Na jaki termin wpisali Cię na rozmowę kwalifikacyjną?
Również wybieram się na stomatologię i egzamin mam 31. Ja jestem zainteresowana akademikiem. Ponoć w akademikach jest tak, że jest podział na boksy po 2 pokoje i łazienka (ale czy we wszystkich tak jest, tego nie wiem ).
aiki91
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2011, o 20:48

Re: mieszkanie we lwowie - stomatologia

Post autor: aiki91 »

Ja jestem wpisana na 6 września. Słyszałam że niektóre akademiki są w bardzo dobrym stanie. Akademik na pewno będzie tańszy jak mieszkanie. Ja w każdym razie chciałabym z kimś mieszkać, bo wiadomo zawsze raźniej no i pod względem nauki zawsze można cos sobie pomóc. Kiedy składałas dokumenty?
ookineta
Posty: 363
Rejestracja: 15 mar 2011, o 20:44

Re: mieszkanie we lwowie - stomatologia

Post autor: ookineta »

widziałam akademik i powiem Wam - nie jest najgorzej tzn. da się zyć jak się nie ma lepszej opcji. z tego co mi Pani w rejestracji mowila, to Polacy zajmuja akademik nr 8, ktory ponoc jest najnowszy, ale to chyba sciema oprocz tego jedzie sie do niego ok 20 min taksowka z centrum, wiec wyobrazcie sobie podroz autobusem D jezeli chodzi o koszty jest to 500 $ platne z gory za caly rok, tanszego zakwaterowania nigdzie nie znajdziecie. pokoje z tego co widzialam sa 2 lub 3 os. podejrzewam, ze dwojki przypadna tym, ktorzy beda mieli rozmowe kwalifikacyjna wczesniej : P a nam ( mam 6 wrzesnia) zostana zaplesniale trójki D jezeli ktos ma wiecej info, lub moje sa bledne to wiadomo P
pzdr.
Eriin
Posty: 3
Rejestracja: 1 sie 2011, o 12:55

Re: mieszkanie we lwowie - stomatologia

Post autor: Eriin »

Dokumenty składałam jakoś pod koniec lipca i rozmowę kwalifikacyjną mam 31 sierpnia, aż strach pomyśleć czego się spodziewać, bo być może poziom ich pytań troszeczkę się podniósł.
Nikt z tego terminu nie udziela się na tym forum, a fajnie byłoby właśnie zamieszkać w pokoju z kimś takim bardziej swoim prawda P. Akademik to koszt wynoszący 4200 UAH. Również obawiam się, że zostaną nam te zapleśniałe trójki, gdzie rzadko kiedy dopływa ciepła woda P Akademik pomimo warunków jest o wiele lepszy od samodzielnego mieszkania pod tym względem, że człowiek nie czuje się jak alien ).
aiki91
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2011, o 20:48

Re: mieszkanie we lwowie - stomatologia

Post autor: aiki91 »

Tu się zgadzam, co do akademika, zawsze ktoś jest, żeby nawet głupie notatki pożyczyć.
sensuous
Posty: 22
Rejestracja: 5 lip 2011, o 16:27

Re: mieszkanie we lwowie - stomatologia

Post autor: sensuous »

Polakom z I roku (lek i stom) przypada akademik 2 i 3, czyli te najbliżej uczelni (jakieś 2 min pieszo?)
+ również słyszałam, że pokoje są przyznawane na zasadzie kto szybciej ma rozmowę kwalifikacyjną.
teka55
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2011, o 20:16

Re: mieszkanie we lwowie - stomatologia

Post autor: teka55 »

Poszukuje wolnego miejsca w mieszkaniu lub osoby która chciałaby wynająć mieszkanie wspólnie.

Proszę o kontakt na maila : teka55( [at] ) wp.pl

Najlepiej w pobliżu uczelni.
deathmul
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2009, o 19:43

Re: mieszkanie we lwowie - stomatologia

Post autor: deathmul »

Akademik nr 8 jest daleko i trzeba dojeżdżać. Jest to około 20 minut drogi. Mieszka tam co prawda grupa polaków ale tak jak ktoś tu wcześniej wspomniał akademiki przeznaczone dla polaków to akademik numer 2 oraz 3.

Stan w akademikach jest taki jaki sami studenci sobie wypracowali.
Duża większość Polaków zwyczajnie robi remont oczywiście na własny koszt:)

Tak na marginesie mam do odstąpienia pokój w akademiku nr 3.
Na dość niskim piętrze także ciśnienie wody jest naprawdę super, pokój po kapitalnym remoncie pół roku temu, dodatkowo na wyposażeniu jest duża lodówka, pralka i inne.
Zainteresowani proszę pisać na [at].pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości