1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
studentkawlk
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2011, o 13:38

1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: studentkawlk »

Hej! Mam do sprzedania zestaw materiałów w postaci elektronicznej. To 12GB świetnie opracowanych rzeczy do każdego przedmiotu i każdego działu ! Sama spędziłam rok na gromadzeniu i selekcji tego wszystkiego jak i kilka dni na ułożenie w idealnym porządku. Wszystko jest jasno i klarownie opisane, nie ma kłopotu z dotarciem do potrzebnej wiedzy. Taki zestaw to naprawdę zaoszczędzenie sporej masy czasu, który jest na tym kierunku baardzooo potrzebny Tak więc płyta zawiera m.in.:


Anatomia

Osteologia-preparaty, RTG, notatki
Kończyna górna- tabele nerwów, mięśni, tętnic, żył, filmy opisujące preparaty, opisane zdjęcia, notatki, pytania na kolokwia
Kończyna dolna- tabele nerwów, mięśni, tętnic, żył, filmy opisujące preparaty, filmy pełnometrażowe Acelands (DVD), opisane zdjęcia, notatki, pytania na kolokwia
Głowa i szyja- tabele nerwów, mięśni, tętnic, żył, filmy opisujące preparaty z naszej uczelni, sekcja DVD, TK i RM, opisane zdjęcia, notatki, pytania na kolokwia
OUN- filmy opisujące preparaty, opisane zdjęcia, testy, tablice, pytania
Klatka piersiowa- filmy opisujące preparaty, opisane zdjęcia, listy preparatów, notatki
Brzuch- filmy opisujące preparaty, opisane zdjęcia, testy na egzamin,
YETI-baza pytań+ odpowiedzi

Angielski
opracowane testy

Biofizyka
Wykłady
Zagadnienia na zajęcia
Notatki

Biologia
Egzamin- embriologia (opisane zdjęcia szkiełek), genetyka (rodowody), choroby genetyczne, parazyty (atlas Kariny, opisane wszystkie szkiełka), pytania z egzaminów.
Tabele parazytów, skrypt do parazytologii, mnóstwo no notatek, 392 pytania i odpowiedzi z katedry

Chemia medyczna
Prelekcje,
pytania,
wykresy,

książka Chemia fizyczna Atkins’a

Histologia
Atlas histologiczny zrobiony przez studentów,
notatki,
baza pytań
,
histologia Sawickiego,
opis preparatów histologicznych

Łacina
Skany testów i kartkówek,
słownik na egazmin


Bardzo atrakcyjna cena, zainteresowanych proszę o kontakt gg: 37642745 lub mail: [at].com


EKSPRESOWA WYSYŁKA !
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: 1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: Grzybu123 »

Oczywiście wszystko jest Twojego autorstwa? W przeciwnym wypadku chcę pouczyć Cię iż jedyny koszt który możesz zarządzać to koszt produkcji i wysyłki materiałów, a jeśli są to materiały objęte licencja możesz sobie problemy narobić.

Pozdrawiam.
studentkawlk
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2011, o 13:38

Re: 1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: studentkawlk »

Otóż ogłaszam, że wszystkie materiały, notatki, tabele, filmy i zdjęcia są mojego autorstwa, opracowane przeze mnie w ciągu ostatniego roku. Są bardzo dobrej jakości i pełne rzetelnej informacji, która bardzo ułatwiła mi naukę na pierwszym roku.

Pozdrawiam.
methodys
Posty: 81
Rejestracja: 23 cze 2011, o 14:39

Re: 1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: methodys »

książka Chemia fizyczna Atkins’a i histologia Sawickiego też są twojego autorstwa?
Ludzie, nie nabierzcie się przypadkiem, wszystko można za darmo ściągnąć z chomika)
studentkawlk
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2011, o 13:38

Re: 1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: studentkawlk »

Nie napisałam, że to moje - to można potraktować jako gratis albo samemu sobie skądś ściągnąć. Cała reszta to moje opracowywane materiały. A z chomika można pościągać pełno rzeczy jednak ja w ich wiarygodność bałam się wierzyć i wszystko SAMA robiłam. Nie rozumiem w czym problem methodys Każdy sprzedaje swoje materiały a że moje są w wersji elektronicznej (CO JASNO OKREŚLAM) to chyba nie ma znaczenia, prawda? A pracy kosztowało mnie to tyle samo co pisanie na kartkach.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: 1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: lith »

oj tam, zazdrosne bestie i tyle. jak ksero książki to dobrze, jak skan to źle? Inna sprawa czy ktoś lubi uczyuć się z monitora, jak może z kartki, ale ja nie widzę specjalnie powodu do prawienia morałów
btw. jeżeli to te filmy o których myślę, to z tych 12 GB te filmy zajmują chyba 8 GB

.myślę, że osoby wyżej po prostu chciały zwrócić uwagę na to, że poza tym co Ty opracowałaś to reszta materiałów jest pewnie bez problemu do zdobycia na danej uczelni za friko, przekazywana, czy odkserowywana. jakoś się nie spotkałem jeszcze, żeby ktoś chciał coś ode mnie (poza symbolicznym czy flaszką) za materiały tego typu. Tyle, że tu wszystko w jednym miejscu, więc jak rzeczywiście cena atrakcyjna to może się opłacać.
studentkawlk
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2011, o 13:38

Re: 1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: studentkawlk »

Osoby wyżej to raczej chciały być złośliwe, bo akurat ich komentarze są bezsensowne i nic nie wnoszą. A Filmy zajmują 3GB.
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: 1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: Ziomek123 »

Ja już ściągnąłem z chomika 20 GB książek, filmów anatomicznych, notatek, opracowań itd. Jedyny koszt jaki poniosłem to za transfer
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: 1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: lith »

Tu raczej nie chodzi o ilość, a o przydatność. Co innego naściągać co popadnie, a co innego jak rzeczywiście jest to dobrze przebrane i jest akurat to co jest przydatne na danej uczelni. Niektórzy nazbierają karton i pół dysku materiałów, a potem nawet nie wiadomo za co się brać.
skowron136
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2011, o 00:10

Re: 1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: skowron136 »

Ziomek123 pisze:Ja już ściągnąłem z chomika 20 GB książek, filmów anatomicznych, notatek, opracowań itd. Jedyny koszt jaki poniosłem to za transfer
wyslij linka z jakiej strony to sciagales jak mozesz.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: 1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: Grzybu123 »

Mi nie chodzi o koszty ale o zarabianie na cudzej własności intelektualnej, czego nienawidzę i będę tępił. Do sprzedawania własnych materiałów nic nie mam - a nawet dobrze bo się nie zmarnują.

PS. Jeszcze bardziej przyczepiłbym się gdyby ktoś sprzedawał ksero książki - a co lepsze jeszcze kserował i Ją sprzedawał.

Pozdrawiam.
studentkawlk
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2011, o 13:38

Re: 1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: studentkawlk »

Grzybu123 pisze:Mi nie chodzi o koszty ale o zarabianie na cudzej własności intelektualnej, czego nienawidzę i będę tępił.
Oh litości. Milionowy raz mam napisać, że wszystko to ja SAMA robiłam i SAMA opracowywałam i SAMA robiłam zdjęcia i je opisywałam i SAMA nagrywałam filmy, opisujące anatomiczne struktury? I nie ma tu niczyjej opacy. To mnóstwo godzin, które poświęciłam opracowując to ucząc się anatomii. Poświęcenie jednak nie poszło na marne dlatego uważam, że to bardzo przydatna rzecz a skorzystać teraz (grzybu123 - mojej pracy, jeśli miałbyś jeszcze wątpliwość) może każdy, kto ma ochotę.

P.S jeśli jest ktoś chętny to mogę wysłać próbki
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: 1 rok lekarski 12GB materiałów !! TANIO

Post autor: Grzybu123 »

studentkawlk proszę czytać całość, a jeśli nie masz czasu czytać to nie cytuj (fragmentów) moich wypowiedzi
Mi nie chodzi o koszty ale o zarabianie na cudzej własności intelektualnej, czego nienawidzę i będę tępił. Do sprzedawania własnych materiałów nic nie mam - a nawet dobrze bo się nie zmarnują.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości