Rezygnacja z kierunku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
flower_18
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2011, o 13:05

Rezygnacja z kierunku

Post autor: flower_18 »

Chcę zrezygnować z farmacji, bo dostałam się gdzie indziej, taką rezygnację trzeba złożyć pisemnie czy wystarczy pójść do Biura Rekrutacji i powiedzieć tylko, że chce się zrezygnować z kierunku?
nataliai11
Posty: 48
Rejestracja: 20 cze 2011, o 14:10

Re: Rezygnacja z kierunku

Post autor: nataliai11 »

Jak rezygnowałam z analityki w połowie lipca, to wystarczyło zgłosić się do biura rekrutacji. Tam pani dała mi do wypełnienia krótkie oświadczenie dt. rezygnacji i odebrania papierów. Zajęło mi to jakieś 3 minuty
flower_18
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2011, o 13:05

Re: Rezygnacja z kierunku

Post autor: flower_18 »

Dzięki Jutro wybieram się do Poznania, wejdę tam przy okazji
Awatar użytkownika
Paweł88
Posty: 52
Rejestracja: 27 lip 2009, o 09:28

Re: Rezygnacja z kierunku

Post autor: Paweł88 »

a jest szansa, żeby zrezygnować z poznańskiego leku przez telefon? Chętnie zwolniłbym komuś miejsce ale do Poznania mi nie po drodze
Trix
Posty: 95
Rejestracja: 27 maja 2009, o 07:35

Re: Rezygnacja z kierunku

Post autor: Trix »

Błagam,poświęć się ! Ja czekam i jestem pierwsza, także wysil się , prosze. Moge Ci oddać kase za dojazd Powaga! Zrób dobry uczynek.
Awatar użytkownika
Olus
Posty: 167
Rejestracja: 21 lut 2010, o 11:15

Re: Rezygnacja z kierunku

Post autor: Olus »

Paweł88, najlepiej napisz maila do nich (lub zadzwoń) i zapytaj, w jaki sposób możesz to zrobić, myślę, że wystarczy jakieś pismo wysłane pocztą i prośba o odesłanie dokumentów. Przynajmniej tak ja miałam w Gdańsku i myślę, że tu powinno być podobnie

PS mój kolega jest trzeci pod kreską i bardzo liczy na to, że się dostanie, także myślę, że warto zwalniać miejsca jeśli ktoś wie, że studiował na danym kierunku nie będzie
szczeepa
Posty: 17
Rejestracja: 2 paź 2010, o 08:47

Re: Rezygnacja z kierunku

Post autor: szczeepa »

Ja rezygnowałam jakieś 3 tygodnie temu ze stomatologii. Napisałam maila do Biura Rekrutacji. Napisałam , że z przyczyn niezależnych ode mnie jestem zmuszona zrezygnować ze studiowania na UMP i czy byłaby możliwość odesłania dokumentów drogą pocztową .
Otrzymałam krótką odpowiedź , że dokumenty zostaną przesłane i po jakiś trzech dniach były u mnie w domu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości