Kuweta

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
Szyszuniaaaaa
Posty: 2
Rejestracja: 8 paź 2006, o 22:22

Kuweta

Post autor: Szyszuniaaaaa »

Małe problemy z kuweta co zrobic jak Fretka ma kuwete ale namowic ja do korzystania z niej to cud Patrzy sie na nia, wchodzi ale z nic tam nic swojego nie pozostawia.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: Kuweta

Post autor: Aniaww »

Jezeli ma stale miejsce siusiania to postaw w tym miejscu kuwete.
Fretowara

Re: Kuweta

Post autor: Fretowara »

najprawdopodobniej kupiłaś zbyt starą fretką . nigdy juz nie nauczysz jej załatwiania sie do kUwety na 1oo% bedzie ci robiła po kątach . Na to juz nic nie poradzisz .
zyrafa
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2006, o 21:50

Re: Kuweta

Post autor: zyrafa »

Mam freda od trzech miesięcy, Kama ma sześć. Ciągle walczę z nią o załatwianie potrzeb w odpowiednim miejscu, raz z lepszym, raz z gorszym skutkiem Potrafi nawet na znak protestu, np. kiedy nie pozwalam jej włazić do kosza na śmieci, narąbać coś na stole, bezczelnie patrząc mi w oczy. Ale i tak ją uwielbiam!
orime
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2006, o 15:24

Re: Kuweta

Post autor: orime »

Raczej nie ma fretek, które zawsze i wszędzie będą robiły do kuwety. Nawet nauczonej fretce sie czasem zdarza
Powracając do tematu. Jak tylko podnosi ogon wstawić do kuwety. Jak się załatwi, nagrodzić smakołykiem.
Pomysł z przestawieniem kuwety też czasem skutkuje
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości