Mam zawroty głowy i jak by chwilowy zanik pamięci

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
kapiszone
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2011, o 09:11

Mam zawroty głowy i jak by chwilowy zanik pamięci

Post autor: kapiszone »

Witam od kilkunastu lat mam czasami zawroty głowy (jak by mi się słabo robiło i miał zaraz zemdleć) tracę też wtedy jakby pamięć przez chwilę ciężko mi dojść do siebie, czasami mam tak 2 razy dziennie a czasami raz co 3 lub 4 miesiące raz. Co to może być badania krwi robiłem i wszystko jest ok.
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Mam zawroty głowy i jak by chwilowy zanik pamięci

Post autor: AnnaWP »

Idź do lekarza rodzinnego, zrelacjonuj m co się dzieje, pewnie wyśle Cię do neurologa.
Awatar użytkownika
miedwied
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 18:54

Re: Mam zawroty głowy i jak by chwilowy zanik pamięci

Post autor: miedwied »

Masz tak od kilkunastu lat i zwierzasz się nam, a nie lekarzowi?
kapiszone
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2011, o 09:11

Re: Mam zawroty głowy i jak by chwilowy zanik pamięci

Post autor: kapiszone »

Po kiego się kolego wypowiadasz jak nie masz nic sensownego i na temat do powiedzenia? Byłem już u lekarza z moim problemem ale niestety dalej nie wiedzą co mi dolega (badania krwi, cukru, podpięte ekg 24h (test Holtera czy coś takiego) wszystko ok)
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Mam zawroty głowy i jak by chwilowy zanik pamięci

Post autor: AnnaWP »

Czy wykluczono problemy neurologiczne, jak epilepsja? Epilepsja nie zawsze (i dość często właśnie nie) oznacza rzucanie się po podłodze, może objawiać się bardzo dziwnie - znam osobę, która w czasie ataku albo zastyga", albo wychodzi.

Utrata pamięci wygląda mi dziwnie neurologicznie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość