indywidualny tok nauczania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
BJustynaaa
Posty: 14
Rejestracja: 26 sie 2011, o 10:23

indywidualny tok nauczania

Post autor: BJustynaaa »

Hej! Chciałabym zapytać, czy ktoś z Was słyszał o tym, że jest jeszcze coś takiego jak indywidualny tok nauczania. Wiem, że jeszcze kilka lat temu można było coś takiego uzyskać za zgodą dziekana, nie wiem, jak jest teraz. Zacznę teraz trzeci rok, ale mam skomplikowaną sytuację w domu, no i choć na pół roku by mi się jakaś ulga przydała a jeśli coś słyszeliście, to jak to dokładnie wygląda? wybieram się w następnym tygodniu do dziekanatu, ale wypadałoby coś wiedzieć, żeby nie denerwować wielmożnej Pani za biurkiem
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: indywidualny tok nauczania

Post autor: a_niap »

Jest coś takiego na pewno, ale z tego co ja kojarze jedynym udogodnieniem jest to, że można sobie dowolnie ustalić plan zajęć, tzn chodzić z tą grupą która pasuje. Nie wiem czy ma sens staranie sie o indywidualny tryb, skoro i tak wlasciwie mozna sie dowolnie przepisywać z grupy do grupy na zajęcia popoludniowe, a bloki tak czy tak są w tych samych godzinach rano.


A i jeszcze to jest udogodnieniem, że na indywidualnym toku nauczania mozesz sobie ustalic termin egzaminu (oczywiscie w czasie sesji, nie poza nią) - jak chcesz w innym dniu niż jest (na 3 roku wszystkie sa testowe) to zdajesz ustnie.

Na trudne sytuacje to chyba lepsza jest dziekanka.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: indywidualny tok nauczania

Post autor: Medycyna Lwów »

osobiście nikogo takie nie znam i nawet nie słyszałem, więc musi to być u nas wielka rzadkość. Wiem tylko że warunkiem jest bardzo wysoka średnia, a udogodnień z tego wielkich nie ma zwłaszcza w układzie blokowym przedmiotów jaki jest u nas od 3 roku.
BJustynaaa
Posty: 14
Rejestracja: 26 sie 2011, o 10:23

Re: indywidualny tok nauczania

Post autor: BJustynaaa »

myślałam nad dziekanką, ale szkoda mi trochę tych dwóch lat w mojej grupie, a poza tym i tak jeszcze 4 mi zostały, a jeszcze rok dłużej to masakrycznie długo/
a niestety średnią zbytnio nie powalam, nic szczególnego z niej hmmm będę się dowiadywać, zobaczymy dzięki za info:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości