przedmioty dodatkowe

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
vvv1991
Posty: 16
Rejestracja: 12 lip 2011, o 17:05

przedmioty dodatkowe

Post autor: vvv1991 »

hej mam pytanie o przedmioty dodatkowe. W regulaminie uczelni wyczytałam, że za zgodą dziekana można uczęszczać na przedmioty poza swoim kierunkiem. A czy można np na 1 roku uczęszczać na przedmioty z np 5 roku? Babka w dziekanacie nie wiedziała
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: przedmioty dodatkowe

Post autor: Batha »

to na forum tym bardziej nie będziemy
Polecam spytać się prowadzącego przedmiot
vvv1991
Posty: 16
Rejestracja: 12 lip 2011, o 17:05

Re: przedmioty dodatkowe

Post autor: vvv1991 »

dzięki za pomysł
byłam ciekawa czy ktoś z forumowiczów nie słyszał przypadkiem o takim czymś.a babka w dziekanacie to miała się dopiero dowiedzieć. W poniedziałek wszystko będzie jasne
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: przedmioty dodatkowe

Post autor: Batha »

wiem, że się chodziło na przedmiot rok wyżej, ale nie 4
vvv1991
Posty: 16
Rejestracja: 12 lip 2011, o 17:05

Re: przedmioty dodatkowe

Post autor: vvv1991 »

a więc powalano ludziom chodzić? A to nie było np za dobre wyniki w nauce?
btw -w sumie to wszystko mi jedno z którego roku bym chodziła na dodatkowe przedmioty, chodzi mi po prostu o szybsze skończenie studiów.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: przedmioty dodatkowe

Post autor: Batha »

to może postarasz się o ITS? Tylko oczywiście musisz to odpowiednio uzasadnić- nikt tego nie da ot tak, tylko po to, żebyś mogła szybciej studia skończyć.
Możesz też być wolnym słuchaczem, ale to niekoniecznie się uda- np jeśli będą laborki, to mogą Cię nie wpuścić.
a więc powalano ludziom chodzić? A to nie było np za dobre wyniki w nauce?
a myślisz, że przeciętny student, ze średnią ~3,5 miał takie ambicje? Żeby brać dodatkowe przedmioty?
i niby na przedmioty z semestru, lub dwóch wyżej chodzili ludzie, co mieli dziekankę, po zgodzie prowadzącego. Ale to inny przypadek
vvv1991
Posty: 16
Rejestracja: 12 lip 2011, o 17:05

Re: przedmioty dodatkowe

Post autor: vvv1991 »

no to ja nie mam dobrego wytłumaczenia, żeby mieć ITS. No ale w regulaminie uczelni jest o tym, że można uczęszczać na przedmioty poza swoim kierunkiem i nie ma tam nic o wynikach w nauce, to czemu by nie można było zrobić tak z przedmiotami ze swojego kierunku?
vvv1991
Posty: 16
Rejestracja: 12 lip 2011, o 17:05

Re: przedmioty dodatkowe

Post autor: vvv1991 »

dzisiaj się dowiedziałam że nie ma takiej opcji
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość