integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
mbrad
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 17:29

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: mbrad »

wszystko na spotkaniu
MIX
Posty: 42
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:24

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: MIX »

Dzięki Czyli 29.09 to data, która przypadkowo mi się obiła o uszy, a wszystko jest 30.09, tak?
mbrad
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 17:29

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: mbrad »

Inauguracja (czyli spotkanie z dziekanem i opiekunem roku), na ktorej dostaniemy indeksy, legitymacje (za ktora trzeba bylo wczesniej zaplacic) i dowiemy sie, do jakich grup trafilismy, odbedzie sie 30.09 o godzinie 10.30 w auli. Aula jest w tym budynku, gdzie dziekanat.

A spotkanie integracyjne naszego roku odbedzie sie.no wlasnie nie wiem juz sama co komu najlepiej pasuje. Moze faktycznie najlepiej bedzie jesli po prostu pojdziemy sobie gdzies zaraz po tej inauguracji. Wprawdzie klimat takich spotkan jest o wiele lepszy wieczorem niz w dzien, ale wtedy wszyscy beda zadowoleni. Wowczas Ci, co planuja wrocic na weekend do domow, beda mogli pojechac wieczorem, po integracji. Poza tym uwazam, ze termin takiego spotkania jest lepszy w piatek niz w czwartke, bo nie wszysycy z naszego roku wiedza o tym forum. Na inauguracji powiemy tym, co tu nie zagladaja.i bedzie git:)

A wiec.czasu coraz mniej i pora sie zdecydowac.

Komu odpowiada piatek po inauguracji.a komu nie?
mbrad
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 17:29

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: mbrad »

, co do szkolenia bhp, to ono jest zaraz w pierwszym tyg nauki. Wszystkiego sie dowiecie jak juz poznacie swoje grupy
MIX
Posty: 42
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:24

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: MIX »

mbrad jeszcze raz ogromnie dziękuję za bardzo wyczerpującą odpowiedź :*
Też mam plan wrócić na weekend do domu, moja współlokatorka również, a może spotkanie zrobić popołudniu, nie czekać do wieczora (wiem, wiem. nie będzie to ten sam klimat), jednak to ułatwi podróżującym powrót w miarę o przyzwoitych porach do domów ?
mbrad
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 17:29

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: mbrad »

no wlasnie o to mi chodzilo. Inauguracja skonczy sie gdzies kolo 12.moze wczesniej

Mozemy sie umowic, ze sie spotkamy np o 16 w tej pizzerii. czy jeszcze wczesniej. Musimy juz ustalic cos konkretnego.
veronica_0
Posty: 30
Rejestracja: 21 lip 2011, o 20:59

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: veronica_0 »

Pora już coś ustalić. Pewnie część z nas chciałaby wiedzieć co i jak żeby zaplanować weekend itp. A co byście powiedzieli na to żeby tuż po tej inauguracji prosto pójść gdzieś na piwo/pizza etc.?
Bestemon
Posty: 19
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: Bestemon »

O 12?:P Może inauguracja tak, ale z calą pewnością nie biblioteka i legitymacje. Doliczcie sobie kilka godzin.
mbrad
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 17:29

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: mbrad »

a rzeczywiscie.zapomnialam o bibliotece. Mysle, ze teraz ciezko ustalic konkretnie co i jak. Zobaczymy na inauguracji ile osob bedzie chetnych na integracje. Dowiemy sie kto ma jakie plany i czy w ogole takie spotkanie ma sens.
Bestemon
Posty: 19
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: Bestemon »

Każdy kolejkę w bibliotece kończy inaczej, mało komu się będzie chciało czekać, wierzcie mi ] Zamiast plątać się gdzieś, lepiej umówcie się wieczorem w akademiku, tam na pewno coś się będzie działo a większość osób pewnie ma na miejscu.
Ale to tylko moja sugestia, jako starszego kolegi:P Wy rządzicie na pierwszym roku, więc sami decydujcie.
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: siulka »

Bestemon pisze:Każdy kolejkę w bibliotece kończy inaczej, mało komu się będzie chciało czekać, wierzcie mi ] Zamiast plątać się gdzieś, lepiej umówcie się wieczorem w akademiku, tam na pewno coś się będzie działo a większość osób pewnie ma na miejscu.
Ale to tylko moja sugestia, jako starszego kolegi:P Wy rządzicie na pierwszym roku, więc sami decydujcie.

No ja na przykład nawet nie zamierzam zmierzać w kierunku biblioteki, bo to się mija z celem, życia mi szkoda mogę to załatwić w innym terminie, nie ucieknie, wolę po inauguracji skierować się na piwko i mam nadzieję, że nie ja jedna . A wieczorem pewnie zahaczymy o akademiki , tudzież zabrzański VIP
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: falkon »

stanie do biblioteki jest niezbednym elementem 30 wrzesnia? kto chce to sobie kupi co po niektore rzeczy. popieram siulke
Bestemon
Posty: 19
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: Bestemon »

siulka, jeśli kupiłaś książki to nie musisz stać tam, to jasne. Tyle, że po co kupować nowe książki a potem sprzedawać po niższej cenie, skoro się na tym straci a one raczej Ci się nie przydadzą tak bardzo w przyszłości. Jeśli nie masz książek a chcesz przyjść po nie w poniedziałek, to niewiele dostaniesz ] Ja dostałem 3 książki (dwie do biologii i jedną z neuroanatomii, która mi się nie przydała) ] To zależy od szczęścia.
I tak jak mówiłem, zrobicie co chcecie, ja tylko doradzam-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości