integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: siulka »

Bestemon pisze:siulka, jeśli kupiłaś książki to nie musisz stać tam, to jasne. Tyle, że po co kupować nowe książki a potem sprzedawać po niższej cenie, skoro się na tym straci a one raczej Ci się nie przydadzą tak bardzo w przyszłości. Jeśli nie masz książek a chcesz przyjść po nie w poniedziałek, to niewiele dostaniesz ] Ja dostałem 3 książki (dwie do biologii i jedną z neuroanatomii, która mi się nie przydała) ] To zależy od szczęścia.
I tak jak mówiłem, zrobicie co chcecie, ja tylko doradzam-)

nie kupowałam książek - pokserowałam, dostałam od znajomych, kuzynek i chrzestnego trochę a o ewentualną resztę będę się martwić jak przyjdzie co do czego po prostu zatroszczyłam się i zainteresowałam nieco wcześniej, żeby nie obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku, że nic nie mam i jestem zielona i dzięki temu nie muszę kisnąć w kolejce w piątek. no może pójdę obczaić czy jest szansa odebrać legitkę szkoda, że nie można sobie samemu skonfigurować konta na aleph tylko trzeba iść na przysposobienie biblioteczne.
falkon pisze:stanie do biblioteki jest niezbednym elementem 30 wrzesnia? kto chce to sobie kupi co po niektore rzeczy. popieram siulke
merci
Bestemon
Posty: 19
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: Bestemon »

siulka, To fajnie masz:-) A legitke odbieracie zanim pójdziecie do biblioteki:-)
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: siulka »

Bestemon pisze:siulka, To fajnie masz:-) A legitke odbieracie zanim pójdziecie do biblioteki:-)
nie sprecyzowałam - chodziło mi o to czy jest szansa odebrać ją szybko i bezboleśnie . chociaż na ŚUMie nie raz się zdarzało, że legitek nie było w terminie i dostawało się tylko zaświadczenie o byciu studentem. co nie zmienia faktu, że dopóki nie skonfigurujemy konta na aleph, to nie można zamówić sobie książek w bibliotece.
Bestemon
Posty: 19
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: Bestemon »

siulka, byłaś już studentką ŚUM-u? ] I z tego co kojarzę, to konto miałem założone przy wypożyczeniu książek z biblioteki przez bibliotekarkę:P Bo wtedy od razu podawała co jest loginem a co hasłem.
oolka
Posty: 27
Rejestracja: 7 wrz 2011, o 08:49

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: oolka »

Czy idziemy gdzieś na integrację w końcu po tym rozpoczęciu 30 Bo zmienił się chyba temat na bibliotekę
joko
Posty: 505
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:12

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: joko »

doagdujemy się na fb:) wpisz sobie lekarski zabrze 2011/2017 i zapisz do grupy:)
menka91
Posty: 20
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 14:52

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: menka91 »

Chyba jestem nieogarnięta bo nie znalazłam takiej grupy na fb .
hyaq
Posty: 39
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:19

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: hyaq »

nie ty jednagt<
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: falkon »

jak klikam w ten link to sie otwiera lekarski ale w białymstoku D nie łatwiej zrobić naszą własną grupe? bo odnosnie stomatologii naszego rocznika to nie znalazłem takiej. tylko trzeba kogoś kto to wszystko zainicjuje
mbrad
Posty: 11
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 17:29

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: mbrad »

faktycznie, to link do UMB Bardzo Was przepraszam za ta pomylke. W takim razie ja rowniez nie moge odnalezc tej naszej grupy na fb. Niech ktos poinformowany poda bezposredni link.
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: siulka »

Bestemon pisze:siulka, byłaś już studentką ŚUM-u? ] I z tego co kojarzę, to konto miałem założone przy wypożyczeniu książek z biblioteki przez bibliotekarkę:P Bo wtedy od razu podawała co jest loginem a co hasłem.
a no byłaś, byłaś
to by wtedy każde wypożyczenie książek przez nowego studenta trwało wieki - no bo czas na założenie konta z każdym by Pani z biblioteki musiała poświęcić, z tego co wiem wszyscy zbiorowo zakładają konta podczas zajęć z przysposobienia bibliotecznego, a do tego czasu wypożycza się na legitkę, bądź na dowód+zaświadczenie. ale mogło się to zmienić od czasu kiedy ja przechodziłam ten proces oczywiście w takim razie się nie dziwię, że stanie w kolejce do biblioteki trwa wieki
Bestemon
Posty: 19
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 16:46

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: Bestemon »

siulka, no to z pewnością się zmieniło:-) Loginem był nr indeksu, hasłem imię ] potem trzeba było sobie to zmienić.
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: integracja studentów stomatologii 2011/2012 w Zabrzu

Post autor: siulka »

Bestemon pisze:siulka, no to z pewnością się zmieniło:-) Loginem był nr indeksu, hasłem imię ] potem trzeba było sobie to zmienić.

widzisz - dobrze wiedzieć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości