immatrykulacja i kwaterowanie w akademikach

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
swiecunia
Posty: 59
Rejestracja: 4 cze 2011, o 13:02

immatrykulacja i kwaterowanie w akademikach

Post autor: swiecunia »

Czy ktoś wie coś na temat tego kiedy będziemy mieć immatrykulację i od kiedy będzie można się kwaterować w akademiku? Jak to wyglądało w zeszłym roku? Czy za te kilka dni we wrześniu w akademiku trzeba będzie dopłacać? Ewentualnie czy jest możliwość zakwaterowania się trochę wcześniej przy dopłacie?
Na stronie uczelni nic nie znalazłam, a jakby nie patrzeć zostały tylko 2 tygodnie do października.
Awatar użytkownika
Jaenelle
Posty: 142
Rejestracja: 24 maja 2011, o 16:01

Re: immatrykulacja i kwaterowanie w akademikach

Post autor: Jaenelle »

swiecunia, pytałam się już jakiś czas temu w DS 4 o to i sprawa wygląda tak, że kwaterunek jest w ostatnich dniach września 29,30 mniej więcej a kwaterować wcześniej za bardzo nie chcą w sumie nie wiadomo dlaczego.
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: immatrykulacja i kwaterowanie w akademikach

Post autor: PalmaKokosowa »

można się kwaterować 3 dni przed rozpoczęciem roku i nic się za to dodatkowo nie płaci
nie chcą kwaterować wcześniej, bo na wakacjach mieszkają tam ludzie np. pracujący studenci, poprawkowicze czy dorosłe osoby, które mają jakieś szkolenia
jak Ci bardzo zależy, to możesz się wprowadzić wcześniej, tylko musisz dopłacić, cena za dobę to 20zł w DS2 i DS4, a w DS1 i DS3 jest to bodajże 15zł
swiecunia
Posty: 59
Rejestracja: 4 cze 2011, o 13:02

Re: immatrykulacja i kwaterowanie w akademikach

Post autor: swiecunia »

dzięki za odpowiedz
a co do rozpoczęcia to dalej nie wiadomo kiedy będzie? z tego co widziałam to już 3 października mamy ćwiczenia z anatomii, więc rozpoczęcie musi chyba być w piątek, 30 września.
no, ale znowu kwaterować się w dzień rozpoczęcia?
senninha
Posty: 102
Rejestracja: 17 lut 2007, o 14:42

Re: immatrykulacja i kwaterowanie w akademikach

Post autor: senninha »

Ćwiczenia muszą być rozpisane, co nie zmienia faktu, że prawdopodobnie się nie odbędą ] Bez paniki, nie będzie źle
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości