Pies jest bardzo osłabiony i ma zawroty głowy

yabol22
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2011, o 21:39

Pies jest bardzo osłabiony i ma zawroty głowy

Post autor: yabol22 »

Witam. Pies ma około 10lat jest rasy mieszanej wyglądem, kolorem i wymiarami jest zbliżony do owczarka niemieckiego. Przez cały okres jego życia był dobrze karmiony jadł: różnego rodzaju karmy z puszek dla psów, dostawał także suchą karmę, kilka razy w miesiącu jakieś mięso i kości, od czasu do czasu nalewałem mu mleka do picia, bo strasznie je lubi. Około dwóch tygodni temu zaczął się dziwnie zachowywać, mianowicie: stał w miejscu i nie reagował na głos lub na machanie ręką miał sztywny wzrok lecz po paru chwilach mu przechodziło, następnym objawem było warczenie, nie pozwalał do siebie podchodzić. Trzy dni temu gdy byłem z nim na spacerze wyglądał jakby mu się zakręciło w głowie i przewrócił się na bok, po prostu padł, po kilku sekundach doszedł do siebie. Wczoraj w nocy wszystko się powtórzyło, pies nie mógł się podnieść o własnych siłach, nasikał pod siebie gdy leżał, teraz nie chce jeść ani pić i nadal jest strasznie osłabiony, zauważyłem, że leci mu jakby ropa z penisa, gdy się podniesie o własnych siłach to staje kołkiem przez chwilkę po czym zaczyna się kręcić w prawo (chyba zawroty głowy) i pada na ziemię.

Bardzo proszę o pomoc, nie mam pieniędzy by iść z pieskiem do weterynarza i płacić za konsultację itp. Na lekarstwa czy antybiotyki jestem w stanie jeszcze zgromadzić jakieś środki. Proszę o pilny kontakt, strasznie się martwię o mojego psiaka.
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Pies jest bardzo osłabiony i ma zawroty głowy

Post autor: AnnaWP »

Nikt nie doradzi Ci tutaj metody, bowiem:
1) nawet lekarz nie zdiagnozuje takiego problemu przez forum. Musi obejrzeć psa, zbadać go.
2) nawet jeśli zdiagnozujesz psa, to leczenie wymaga nakładów finansowych. Metoda typu nacieraj go sokiem z cebuli nie podziała.

Możesz iść do weterynarza bez psa i poprosić o pomoc, to są tylko i aż ludzie i myślę, że ktoś się zgodzi pomóc Wam bez poważnych nakładów pieniędzy, przynajmniej w diagnostyce. Co do leczenia, to już zobaczycie, jak będzie wiadomo o co chodzi.

Sprawa wygląda na dość poważną, więc nie zwlekaj.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości