nadpłata przy rekrutacji

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
sorella92
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 15:21

nadpłata przy rekrutacji

Post autor: sorella92 »

witam,
podczas rekrutacji na wydział lek i lek-dent w wyniku pomyłki dwukrotnie dokonałam opłat, tzn. raz wykonałam przelew internetowo, a drugi raz na poczcie Chciałabym odzyskać moją nadpłatę, ale na stronie internetowej ŚUM nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat.
Myślałam, żeby wysłać pocztą podanie o zwrot nadpłaty z dołączonymi kserami podwójnych przelewów, ale nigdzie nie mogę znaleźć adresu uczelnianego biura rekrutacyjnego.

Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc, zna adres, na jaki mogłabym wysłać to podanie? A może ktoś już wcześniej był w podobnej sytuacji i inaczej rozwiązał tą sprawę?

pozdrawiam serdecznie.

Z góry także przepraszam, jeżeli podobny temat już istnieje - starałam się szukać wcześniej na forum, ale jestem tutaj zupełnie nowa i możliwe że coś przeoczyłam
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: nadpłata przy rekrutacji

Post autor: Arnold »

Napisz mail do kwestora, miałem raz podobny problem i po jakimś tam czasie zwrócili mi nadpłatę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości