kursy maturalne

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
kasiula_1205
Posty: 43
Rejestracja: 4 maja 2011, o 15:42

kursy maturalne

Post autor: kasiula_1205 »

czy chodził ktoś z Was na kursy przygotowujące do matury w Lublinie lub Warszawie i co o nich sądzicie,czy duzo pomoga? interesuje mnie przede wszystkim biologia i fizyka (z chemii korki )
mozna sie jeszcze zapisywac bo troche pozno sie zdecydowałąm?
Bardzo proszę o pomoc
pozdrawiam
Clover07
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2011, o 20:16

Re: kursy maturalne

Post autor: Clover07 »

Więc jeszcze raz odnośnie tematu
Ja wybieram się na kurs wiosenny na sggw. Maja dobre opinie.
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: kursy maturalne

Post autor: Bartek_DST »

Jak nie będę się chciał uczyć to nawet kursy nie pomogą za to jak będę chciał to nawet bez kursów sobie dam rade

Nie,ja tylko powiedziałem swoje zdanie,jak człowiek chce się uczyć to nic mu nie przeszkodzi jak mu się nie chce to tym bardziej heh. Zycze Ci powodzenia na kursie,bo to może Ci rzeczywiście pomóc
Clover07
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2011, o 20:16

Re: kursy maturalne

Post autor: Clover07 »

Ja wiem, że nawet najlepszy kurs nie pomoże jeśli sama nie będę uczyć się. Kurs traktuję jako formę uporządkowania wiedzy.
Awatar użytkownika
Zanettt69
Posty: 69
Rejestracja: 23 mar 2011, o 00:01

Re: kursy maturalne

Post autor: Zanettt69 »

ja chodze na kurs przygotowujacy organizowany przez akademie medyczna we WROCŁAWIU , biologia genialna jestem zadowolona , fizyka no w miare ALE chemia totalna porazka i dlatego zrezygnowalam z niej
1figa1

Re: kursy maturalne

Post autor: 1figa1 »

Jak w praktyce wygląda nauka na takim kursie przygotowawczym? Czy ktoś się orientuje, ile mniej więcej godzin wchodzi w cały etap nauki? Nie jestem pewna, czy sam kurs wystarczy, aby się dobrze przygotować. Chyba podstawą i tak powinna być nauka w domowym zaciszu, której nie zastąpią żadne dodatkowe kursy czy korepetycje) czy dużo osób, które poważnie myślą o medycynie, zapisuje się na tego typu kursy? Osobiście nam osoby, które dostały się na medycynę dzięki własnemu intelektualnemu wysiłkowi:)
Awatar użytkownika
NathalieRoss
Posty: 40
Rejestracja: 26 mar 2011, o 13:45

Re: kursy maturalne

Post autor: NathalieRoss »

Jakie kursy w Warszawie polecacie? SGGW, WUM? O Sikorze słyszałam złe opinie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości