olimpiada ekologiczna 2012

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
sawi
Posty: 3
Rejestracja: 7 lut 2012, o 17:01

Re: olimpiada ekologiczna 2012

Post autor: sawi »

Ja jestem z pierwszej i też przeszedłem.
dolnyśląsk
OB jest priorytetem jak u większości.
W tym roku do przejścia zabrakło mi 6 pt, ale mam jeszcze 2 lata.
Awatar użytkownika
Raccoon6
Posty: 283
Rejestracja: 4 lut 2011, o 18:39

Re: olimpiada ekologiczna 2012

Post autor: Raccoon6 »

Ja też przeszedłem o.O ale zapisałem się na ten etap szkolny bo wypadało akurat na moim niemieckim, wiec zapisałbym się nawet na olimpiadę z wiedzy o tańcu itp żeby być zwolnionym x więc raczej dużej konkurencji to chyba wam nie zrobię haha
olusia95
Posty: 30
Rejestracja: 9 sty 2012, o 17:32

Re: olimpiada ekologiczna 2012

Post autor: olusia95 »

Czyli żeby przejść do finału etapu wojewódzkiego nie trzeba mieć z testu 80% ?
Łobuziaczek
Posty: 53
Rejestracja: 21 sty 2012, o 11:25

Re: olimpiada ekologiczna 2012

Post autor: Łobuziaczek »

Żeby przejść do etapu wojewódzkiego trzeba mieć w etapie szkolnym co najmniej 80% punktów i być jedną z trzech osób z największą ich liczbą spośród piszących w szkole. Do części ustnej finału wojewódzkiego przechodzi 12 osób z największą liczbą punktów z części pisemnej tego finału.
Katharina93
Posty: 35
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 08:46

Re: olimpiada ekologiczna 2012

Post autor: Katharina93 »

juz drugi raz podchodziłam do owe i miałam 36 pkt czyli 72 % i nic prawie się nie uczyłam, tak sobie przejrzałam notatki. Nie liczyłam na więcej bo i tak by mi sie nie przydała, ale to dobry sposób na sprawdzenie wiedzy z ekologii i mini-powtórzenie już do matury eko jest jak dla mnie raczej łatwa i przyjemna ale nie wiążę z nią swojej przyszłości. Trzeba jednak przyznać że niektóre pytania przyprawiają człowieka o ból głowy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości