Przygotowanie do OB - prośba o identyfikację testu

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
bialas5
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2011, o 10:15

Przygotowanie do OB - prośba o identyfikację testu

Post autor: bialas5 »

Witam,

Na początku przepraszam, jeśli piszę nie w tym dziale, ale jestem tu pierwszy raz Przeszukałem forum aby odnaleźć odpowiedź na moje pytanie, ale z uwagi na jego specyficzność niczego konkretnego nie udało mi się znaleźć.

Otóż mój problem polega na tym, że posiadam zeskanowane kilka stron z testami biologicznymi. Niestety nie mam zielonego pojęcia z jakiej one są książki, a jestem bardzo zainteresowany resztą testów z tej właśnie książki . I tu jest moja prośba: może ktoś z Was miał styczność z tą pozycją i potrafi ją zidentyfikować?

Z góry dziękuję za pomoc
bialas5
1.jpg
2.jpg
DrZation
Posty: 219
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 17:49

Re: Przygotowanie do OB - prośba o identyfikację testu

Post autor: DrZation »

Wydawnictwo OMEGA, wygląda na książkę :Komórka. Skład chemiczny i struktura
Awatar użytkownika
kapitan bomba
Posty: 65
Rejestracja: 21 maja 2011, o 09:04

Re: Przygotowanie do OB - prośba o identyfikację testu

Post autor: kapitan bomba »

DrZation pisze:Wydawnictwo OMEGA, wygląda na książkę :Komórka. Skład chemiczny i struktura
to nie jest Komórka. Skład chemiczny i struktura", tylko zbiór ćwiczeń. Pakiety zadań oraz zbiór ćwiczeń. Testy z serii trening przed maturą. Obie książki autorstwa Barbary Bukały wyd. Omega
bialas5
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2011, o 10:15

Re: Przygotowanie do OB - prośba o identyfikację testu

Post autor: bialas5 »

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi Rzeczywiście, są to podane przez Kapitana Bombę książki wydawnictwa OMEGA (już je nawet znalazłem w sieci). Zatem na szczęście koniec tematu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości