XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
Awatar użytkownika
Stonechat
Posty: 110
Rejestracja: 7 lut 2007, o 18:38

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Stonechat »

Comatose pisze:North, Ej to wkońcu jak jest z tym fotoperiodem Która odp jest oficjalnie poprawna Bo poprawna jest daleka czerwień wg fizjologii kopcewicza i lewaka
Heh, a ja się dziwiłam, o czym mówicie, bo zaznaczyłam czerwona i nawet nie doczytałam do końca wszystkich odpowiedzi (tak jak z rdzą źdźbłową w tamtym roku). To faktycznie dziwna sprawa i moim zdaniem nie powinni dawać do wyboru czerwieni i dalekiej czerwieni, bo przecież daleka czerwień to też czerwień (dobra, nie jestem najlepsza z fizyki, w tamtym roku też poległam na pytaniu związanym z długościami fal świetlnych )
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Jane Doe »

North, haha, a jeszcze robiliśmy to zadanie z fotoperiodem! jak mogłeś się pomylić, Gamoniu. Ja się tylko pomyliłam, bo zrobiłam daleka czerwień a nie czerwień
Comatose
Posty: 18
Rejestracja: 16 sty 2012, o 12:43

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Comatose »

North, wątpię czy maszynkadomiesa wie coś więcej niż doświadczeni fizjologowie roślin, którzy napisali książkę służącą studentom ltlitości
Comatose
Posty: 18
Rejestracja: 16 sty 2012, o 12:43

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Comatose »

Jane Doe, bo to jest DALEKA CZERWIEŃ, jak nie wierzysz to sprawdź sobie w fizjologi
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Jane Doe »

Comatose, no ja mam daleką czerwień! Sprawdzałam tylko w Villim, ale tam była czerwień.
ja tam nic nie wiem już.
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Jane Doe »

PS sorka za posta pod postem.

North, aha, Ty masz dobrze. źle przeczytałam. W każdym razie ja przeszłam, bo się pomylili przy liczeniu punktów (: Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie! Do zobaczenia w Warszawce!
Awatar użytkownika
Stonechat
Posty: 110
Rejestracja: 7 lut 2007, o 18:38

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Stonechat »

Jane Doe, gratulacje Współczuję ci tych chwil niepewności.
Awatar użytkownika
North
Posty: 193
Rejestracja: 3 paź 2009, o 10:16

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: North »

Jane Doe pisze:North, haha, a jeszcze robiliśmy to zadanie z fotoperiodem! jak mogłeś się pomylić, Gamoniu. Ja się tylko pomyliłam, bo zrobiłam daleka czerwień a nie czerwień
Ejże, ale ja dobrze zaznaczyłem!d Dlatego też mam 1pkt więcej niż wstępni liczyłem, bo na odpowiedziach odczytali, że ponoć to ma być niebieskiD Ja zaznaczyłem na czuja (wychodziłem z założenia, że krótsze fale mają większą energię), w ogóle dużo miałem takich podwójnych odpowiedzi, że nie wiedziałem, co wybrać. Comatose, ja tylko powtarzam słowa maszynkid

Edit:
No to super!d I kto ci mówił, żeby jechać cały czas?!d
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Jane Doe »

Stonechat, dzięki faktycznie było ciężko. Jak zobaczyłam, że mam 73 punkty to z miejsca się popłakałam, bo wiedziałam, że przy tak łatwym teście to nie wystarczy, zresztą byłam pewna, że mam 76, więc pewnie się pomyliłam przy przepisywaniu odp na arkusz, czego nie mogłabym sobie wybaczyć. No i pojechałam do Torunia, sprawdziliśmy, pomylili się i oto jestem Aha z jednym punktem to jednak ja się pomyliłam, ale teraz to już nie ma znaczenia.

edit: North no tak jest ten test skonstruowany, ja zawsze się waham pomiędzy dwoma, a jak sprawdzam, to wszystko wydaje mi się oczywiste ale szczerze to niektóre pytania były tak banalne, że szkoda gadać.
Dzięki za wsparcie, J

PS teraz czekam na zatwierdzenie. nadal jestem poddenerwowana.
Awatar użytkownika
BlaBlues
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2010, o 15:36

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: BlaBlues »

Jane Doe, Jeej, gratuluję Ci serdecznie! Fantastyczna wiadomość! . Cóż, ja raczej muszę czekać na ewentualne zmiany w progu. Ale zobaczymy I powodzenia w Warszawie .
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Jane Doe »

BlaBlues, dziękuję i polecam nieszczęśliwcom trochę powalczyć, nigdy nie wiadomo, co miłego może się stać
Awatar użytkownika
Liam
Posty: 201
Rejestracja: 27 lis 2009, o 15:24

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Liam »

Jane Doe Czyż nie miałem racji
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/12) - etap okręgowy

Post autor: Jane Doe »

szymon0099, haha, przyznaję, chociaż Ty twierdziłeś, że się dostanę o wiele łatwiej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość