czy dam radę z biologią

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
silviana
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2011, o 17:54

czy dam radę z biologią

Post autor: silviana »

Witam. Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i borykam się z nauką do matury Więc jeśli chodzi o mnie to mam w szkole rozszerzoną chemię i biologię. O chemię się tak nie obawiam, zawsze ją lubiłam, chodzę na korepetycje rozwiązuję masę zadań od września robię najpierw 3 klasę potem powtórki z 1 i 2. Aktualnie jestem na aminach i amidach. Moją zmorą jest biologia Mimo tego, iż w szkole realizuję program rozszerzony to szczerze powiedziawszy baardzo mało z niej umiem Po prostu nauczyciel nie wymaga a ja nie miałam mobilizacji by zacząć samodzielną naukę Teraz po głowie mi chodzi farmacja, no a ja z biologii kuleję Mam książki z Operonu i pakiet zadań z Omegi(te zadania wydają mi się co najmniej trochę za trudne). Dzisiaj zrobiłam sobie na szybko arkusz z zeszłorocznej matury i miałabym ok. 35 % Myślicie, że będzie mi ciężko uzyskać ok 75%? Tylko no właśnie czy te materiały mi wystarczą do samodzielnej nauki? Nie stać mnie na dodatkowe korepetycje z biologii, ewentualnie 2-3 miesiące przed maturą
P.S z chemii tak jak pisałam korki, masa zadań +we własnym zakresie Witowski i teoria Rożaka
nxxx
Posty: 450
Rejestracja: 8 mar 2008, o 15:54

Re: czy dam radę z biologią

Post autor: nxxx »

O dzizas jestes na biolchemie i sie boisz, ze biologii nie zdasz? Chcesz, to zdasz. Nie chcesz, nie zdasz. Tylko moja rada - zmień podręczniki.
DrZation
Posty: 219
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 17:49

Re: czy dam radę z biologią

Post autor: DrZation »

Może będę niemiły ale ja [mod]
Tych tematów jest od miliona! I zamiast pisać jakieś z dupy wzięte posty zacznijcie się uczyć. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: czy dam radę z biologią

Post autor: julia.....:):) »

jak nie weźmiesz się w garść to wiedza sama nie przyjdzie , rozwiązuj dużo arkuszy i zadań wyćwiczysz w ten sposób pisanie pod klucz.Powtarzaj materiał od teraz a nie czekaj na ostatnią chwilę,nawet jak nauczyciel nie wymaga sama się ucz
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości