jakie fakultety wybrać?

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
itsalovestory
Posty: 29
Rejestracja: 15 cze 2010, o 20:47

jakie fakultety wybrać?

Post autor: itsalovestory »

Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale:

Jakie fakultety najlepiej wybrać w liceum jeśli później chcę się dostać na studia weterynaryjne?
Myślałam nad biologią, chemią i j.angielskim
ногомас

Re: jakie fakultety wybrać?

Post autor: ногомас »

Trochę nie rozumiem ocb z tymi fakultetami, czyżby to ta nowa reforma już wbijała?

Na studia wet. konieczne jest zdawanie biologii i chemii, angielski i tak trzeba zdawać na maturze, polecam jeszcze matmę
itsalovestory
Posty: 29
Rejestracja: 15 cze 2010, o 20:47

Re: jakie fakultety wybrać?

Post autor: itsalovestory »

Taak, to już ta nowa reforma Mają być fakultety z przedmiotami obowiązkowymi i przedmiotami uzupełniającymi.

A co z fizyką, czy ona też jest potrzebna?
ногомас

Re: jakie fakultety wybrać?

Post autor: ногомас »

a to nie jest tak że w pierwszej klasie jest wszystkiego mniej więcej równo a od drugiej masa tego co się wybierze?

Na każdej biorą biologię i chemie rozszerzoną, fizyki nie chcą przy rekrutacji, ale co jest potrzebna patrzy się na stronie danego uniwersytetu.

Poza tym masz jeszcze tyle czasu że łolaboga.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: jakie fakultety wybrać?

Post autor: zoo_ »

itsalovestory pisze:Taak, to już ta nowa reforma Mają być fakultety z przedmiotami obowiązkowymi i przedmiotami uzupełniającymi.

A co z fizyką, czy ona też jest potrzebna?
Musisz sprawdzić na stronach interesujących Cię szkół, jakie przedmioty trzeba zdawać, żeby brać udział w rekrutacji. Zwykle są do wyboru spośród.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości