jaką wybrać mam szkołe ! pomóżcie

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
grubson1702
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2011, o 21:55

jaką wybrać mam szkołe ! pomóżcie

Post autor: grubson1702 »

jestem własnie w 3 gimnazjum nawet sama nie wiem do jakiej szkoły mam sie udać po gimnazium , średnią mam 3.5 jak narazie i chciałabym być policjantką albo projektantką ubrań sama nie wiem chodze do szkoły w Bydgoszczy pomóżcie , do jakiej szkoły mogę się dostać z taka średnia i jake wgl szkoły sa .
mily
Posty: 9
Rejestracja: 3 lis 2011, o 20:29

Re: jaką wybrać mam szkołe ! pomóżcie

Post autor: mily »

może nie przypadkowo trafiłas na forum biologiczne?
rada- wziąc sie do roboty!
Agida
Posty: 30
Rejestracja: 17 paź 2011, o 14:05

Re: jaką wybrać mam szkołe ! pomóżcie

Post autor: Agida »

Weź się do pracy. Zastanów się dokładniej, kim chcesz zostać.

Aby zostać policjantką musisz mieć wykształcenie średnie i dobrą kondycję psychiczną jak i fizyczną. Egzaminy wstępne na akademię policyjną nie są proste. Trzeba sobie ogarnąć zagadnienia wcześniej. W dodatku sprawdzą Twoją kondycję - wycisną siódme poty.

Aby zostać projektantką ubrań - ogólniak - klasa humanistyczna. Albo szkoła plastyczna (ale już teraz musisz przygotowywać się do egzaminów wstępnych z historii sztuki, rysunku, malarstwa i kompozycji przestrzennej) w tym wyciągnąć jak najwyższe stopnie ze sztuki, polskiego, matematyki i języka obcego.
Są też szkoły krawieckie - technika.

Możesz też iść do ogólniaka i przygotowywać się przez całe 3 lata ładnie do maturki i do egzaminów wstępnych na ASP bądź do innej szkoły, w której znajdziesz taki kierunek. Choć jestem więcej niż pewna, że każda szkoła policealna o charakterze artystycznym organizuje egzaminy wstępne.
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: jaką wybrać mam szkołe ! pomóżcie

Post autor: wojtak »

Jak nie wiesz dokładnie kim chcesz być to chociaż myśl o pracy po danym kierunku. Po ASP, zarządzaniu i podobnych raczej trudno o pracę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość