specjalizacja

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
ada15053
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2011, o 18:54

specjalizacja

Post autor: ada15053 »

hej,interesuje mnie jaka jest podstawa pensji dla osob ze specjalizacją i jaka specjalizacje najlepiej zrobic jesli chodzi o znalezienie zatrudnienia?z góry dziekuje za info
ногомас

Re: specjalizacja

Post autor: ногомас »

który rok studiów?
ada15053
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2011, o 18:54

Re: specjalizacja

Post autor: ada15053 »

4:)
ногомас

Re: specjalizacja

Post autor: ногомас »

I już możesz wybierać speckę? Ja słyszałem że dopiero po 2 letnim stażu jako zwykły diagnosta można się specjalizować.
ada15053
Posty: 25
Rejestracja: 23 sie 2011, o 18:54

Re: specjalizacja

Post autor: ada15053 »

nie ,oczywiscie ze nie:)pytanie moje bylo z czystej ciekawosci do ludzi ktorzy mają na ten temat pojecie.
ногомас

Re: specjalizacja

Post autor: ногомас »

też bym chętnie uzyskał porządne informacje, ale o takie to najlepiej chyba u pracujących ludzi ze speckami, gdyż na tym forum wypowiadają się prawie wyłącznie osoby bez specjalizacji narzekające na to że za marne grosze badają mocz
Ana_q
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 20:10

Re: specjalizacja

Post autor: Ana_q »

ja mam takie pytanie czy po analityce medycznej jakbym chciała pracować w laboratorium kryminalistycznym w pracowni biologicznej to czy potrzebna jest mi jakaś specjalizacja czy od razu po studiach mogę ubiegać się o taką posadę
[Em]
Posty: 36
Rejestracja: 6 lip 2012, o 17:37

Re: specjalizacja

Post autor: [Em] »

podpinam się pod pytanie, też jestem ciekawa.
Ana_q
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 20:10

Re: specjalizacja

Post autor: Ana_q »

Ostatnio czytalam ze niby trzeba miec specjalizacje z genetyki ktota trwa okolo 5lat, jednak nie jestem pewna bo nigdzie nie mozna znalezc dokladnych informacji na ten temat. A poprostu chce sie dowiedziec czy skonczenie samej analityki wystarczy

ногомас

Re: specjalizacja

Post autor: ногомас »

czy nie najłatwiej zadzwonić/napisać i zapytać u źródła?
Ana_q
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 20:10

Re: specjalizacja

Post autor: Ana_q »

Moze i lepiej ale moze i na tym forum jest ktos kto dobrze orientuje sie w temacie .takze zawsze warto sprobowac:P

ногомас

Re: specjalizacja

Post autor: ногомас »

aha, zawsze jest ktoś kto wie, a tak naprawdę to wymyślił, informacji takich jak ta należy szukać u źródła
Ana_q
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2012, o 20:10

Re: specjalizacja

Post autor: Ana_q »

Watpie zeby ktos zmyslal tylko po to zeby wprowadzic innych w blad takze raczej nikt tu nie sciemnia ze zrodlem tez sie skontaktuje ale kazda informacja jest dobra i godna uwagi.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość