do matury w 4 miesiące

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
grzybek
Posty: 90
Rejestracja: 23 lut 2009, o 17:10

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: grzybek »

Invisible1 pisze:Invisible ma teraz gorsze problemy niz to czy zdazy sie nauczyc. Boli mnie głowa jest koniec roku zaraz mam impreze i boli mnie glowa od tygodnia i tak sie zastanawiam czy isc do laryngologa czy do neurologa. ale najpierw chyba na impreze.
witam w klubie dylematów maturzysty ^
Clover07
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2011, o 20:16

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Clover07 »

Na ból głowy proponuje wodę. a impreza. ciężko się oprzeć
Awatar użytkownika
Selene93
Posty: 216
Rejestracja: 16 mar 2011, o 18:16

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Selene93 »

Cóż, ja nie mam takich dylematów, wszyscy moi znajomi teraz strasznie zamulają q: Ale po maturach się zacznie
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: cricoid »

Clover07 pisze:Na ból głowy proponuje wodę. a impreza. ciężko się oprzeć
Apropo wody to wlasnie przez nia mam to coś. nie wiem nawet jak to nazwac. ale mi szumi w glowie 24/h prez dwa tyg. Ale bylam na imprezie supcio bylo. musialam troszke wczesniej wyjsc bo udało mi sie na rano do lekarza umówic I sie dowiedziałam ze mam katar. dostalam leki na katar bez recepty wapno i krople do nosa (troche mnie dziwi fakt ze nie mam kataru ale dobra) i mam przyjsc na badanie w pon. . Ogólnie na razie wydałam 120 zl I nadal mi szumi taa. . A propo klasy ja mam (mialam) zajebista klase wiec trzeba chodzic na imprezy nawet kosztem matury bo to wspomienia na cale zycia tam sie tworza. Kto bedzie wspominal mature? chyba nikt
Awatar użytkownika
Selene93
Posty: 216
Rejestracja: 16 mar 2011, o 18:16

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Selene93 »

Uwierz mi, wolę odpuścić przez jeden miesiąc, żeby potem móc ze spokojnym sumieniem melanżować do października ( Matura nie jest po to, żeby ją wspominać, tylko żeby dostać się na studia (i bawić przez następne kilka lat )
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: cricoid »

Selene zobaczymy w czerwcu 29 sa wyniki z tego co wiem. A tak ogólnie to co planujesz (jesli można wiedziec) jakie studia ?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Mårran »

Skoro po wodzie glowa boli, to proponuje zamiennik, a jesli zamiennik na imprezie pomogl. Najlepszy lek na wszystkie bolaczki strsowe maturzystow
Pani Buka
Clover07
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2011, o 20:16

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Clover07 »

Invisible1 myślałam, że to może odwodnienie.
Zamiennik na świeżym powietrzu idealne
Awatar użytkownika
Selene93
Posty: 216
Rejestracja: 16 mar 2011, o 18:16

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Selene93 »

Invisible1 pisze:Selene zobaczymy w czerwcu 29 sa wyniki z tego co wiem. A tak ogólnie to co planujesz (jesli można wiedziec) jakie studia ?
Lekarskie (: Cóż, jak się okaże 29-go, że dupa zbita, to trudno, przynajmniej będę miała świadomość, że zrobiłam ile mogłam. I okazja, żeby wyjechać coś zarobić będzie
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: cricoid »

ja tak samo Jakie miasto? Ja ostatnio odpusciłam przez ten szumek w glowie. ogolnie jeszcze nie przeszedl pomalu sie przyzwyczajam Moze dwie godziny na polskim wysiedze jutro. Jak nie wyjdzie to sie cos wykombinuje. Pojdzie sie na jakoms weterynarie itp.
SpinyLobster
Posty: 29
Rejestracja: 1 maja 2012, o 16:28

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: SpinyLobster »

Invisible1 pisze:Przeczytałam całe forum i powiem tak. że materiał z biol i chem mozna przerobic spokojnie przez dwa tygodnie na kazdy przedmiot.
A teraz już tylko tydzień.
I tak mi przyszło do głowy czy są na tym świecie jeszcze osoby, które stwierdziły, iż tydzień wystarczy na całą powtórkę?
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Glina »

Ja myślę, że w 3 dni powtórze cały materiał z biol i chem
Oczywiście umiem prawie wszystko oprócz jakiś pojedynczych tematów, nie będzie to powtórka od zera
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: ddaga89 »

Ja mam zamiar zrobić jeden dzień takiej ostatecznej powtórki z biologii i jeden dzień z chemii. Na razie ciągle ćwiczę arkusze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości