Próbna matura z biologii OKE 2012

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: Bartek_DST »

Lucyfer, żeby miec kase z zawodu trzeba się rozwijac,wykorzystywac mozliwości kształcenia jakie daje Unia itd,nie stac w miejscu,nabywac nowych klientów mięc łeb na karku,Ci Twoi sąsiedzi pewnie mają łeb w dupie
Awatar użytkownika
asiula9222
Posty: 461
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 11:58

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: asiula9222 »

Hmmm, ciekawe ile procentowo jest biednych stomatologów a ile biednych mechaników bez matury? Wiadomo, że są wyjątki, ale chyba w tym przypadku jest ich wyjątkowo mało np, jak twój sąsiad
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: Lucyfer »

Wyjątki potwierdzające regułę, że szkoła daje papier a nie pieniądze
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: Bartek_DST »

asiula9222, Kazdy kto ma głowe do interesów zrobi pieniądze nawet na najgorszym bublu taka prawda
Awatar użytkownika
asiula9222
Posty: 461
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 11:58

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: asiula9222 »

WIEM PRZECIEŻ, ale Lucyfer na samym początku stwierdził, że pracę biolog znajdzie tylko w Tesco, nie zakładał, że ten biolog może mieć głowę na karku. teraz jednak zmienił zdanie pisząc, że szkoła daje papier a nie pieniądze.
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: zoo_ »

asiula9222 pisze:WIEM PRZECIEŻ, ale Lucyfer na samym początku stwierdził, że pracę biolog znajdzie tylko w Tesco, nie zakładał, że ten biolog może mieć głowę na karku.
Przykład mojej nauczycielki - jest od niedawna po rozwodzie, więc raczej pensja drugiej połówki nie wpływa na jej kieszeń, dzieci na studiach, więc i wydatki, a ona wygląda elegancko, ładnie się ubiera, ma dobry samochód i dużo podróżuje. Fakt jest jeden - jest dobra, więc z dwóch biologów w szkole ma najwięcej godzin no i ludzie na korki ustawiają się w kolejce do niej :]
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: Lucyfer »

Lucyfer pisze:W tesco. Jak się postara/ma znajomości to prace znajdzie
Żeby nie było że zdanie zmieniłem, więc czytanie ze zrozumieniem kłania się bardzo nisko
Awatar użytkownika
asiula9222
Posty: 461
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 11:58

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: asiula9222 »

Ale przecież wiadomo co chciałeś przez to powiedzieć . Myślisz że dla biologa wymarzoną pracą to Tesco?
journeyman20
Posty: 143
Rejestracja: 13 gru 2011, o 22:27

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: journeyman20 »

Zamiast prowadzić dysputy na temat przyszłych zarobków to proponowałbym się bardziej skupić nad tym czego naprawdę pragniecie i do tego po prostu dążyć. Nie zwracać uwagę na opinie innych ludzi bo niestety większość z nich jest przesiąknięta zawiścią . Także zamiast wybiegać w przyszłość radziłbym zająć się teraźniejszością, a reszta jakoś sama się ułoży .
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: Lucyfer »

Widzisz panienko, złe rozumowanie od samego początku miałaś.
journeyman20: ja mam cel i do niego dążę, bo uważam że iść dokądkolwiek to to samo co iść donikąd

Także uczcie się sumiennie
journeyman20
Posty: 143
Rejestracja: 13 gru 2011, o 22:27

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: journeyman20 »

Wychodzę z podobnego założenia, ale studiowanie biologii wcale nie oznacza, że absolwenci będą albo wegetować albo stać w kolejce po zasiłek d rozumiem rzucać się na jakieś socjogówno albo filozofię d jak dla mnie to jest 3 letnie przygotowanie do bycia bezrobotnym
mAnka
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2012, o 08:38

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: mAnka »

eeeeeeeeeeeeejjjj dosyć, dosyć, dosyć!

Bartek DST na sto procent bedzie studiował biologię więc gadanie ,ze nie ma po tym pracy chyba nic nie wskora - jezeli jest to dziedzina nauki ,ktora uwielbia - da rade. Tak mysle.

Mozna wszystko, trzeba dzialac.

Poza tym studiowanie biologii nie musi skonczyc sie na profesji nauczyciela.



a matura w maju, jaka bedzie taka bedzie.
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: Próbna matura z biologii OKE 2012

Post autor: MaOaM »

Lucyfer, a co zdajesz na maturze i gdzie idziesz na studia?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości