Proszę o radę

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Proszę o radę

Post autor: Mårran »

Na pewno bardziej ukierunkowany na robienie czegoś niż np. biologia czy ochrona środowiska
Pani Buka
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Proszę o radę

Post autor: godziasia »

aczkolwiek po analityce znowu z zarobkami nie ma szału.ale trzeba by się chyba dopytać dokładniej (i delikatnie:P) tych co pracują w laboratoriach.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Proszę o radę

Post autor: lith »

A na techniki dentystyczne jakie progi?
Awatar użytkownika
asiula9222
Posty: 461
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 11:58

Re: Proszę o radę

Post autor: asiula9222 »

godziasia pisze:aczkolwiek po analityce znowu z zarobkami nie ma szału.ale trzeba by się chyba dopytać dokładniej (i delikatnie:P) tych co pracują w laboratoriach.

Nie wiele rzeczy jest do roboty po których jest szał.
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: Proszę o radę

Post autor: ponka »

a może np. medycyna za granicą (myślę o krajach wschodnich)? na forum jest wątek o studiach na Ukrainie i ludzie pisali, że nie trzeba mieć aż tak dużo pkt z matury co w PL, a później można ratyfikować dyplom i pracować w Polsce, ale tutaj dochodzi kwestia utrzymania za granicą, język itd.
nie wiem, jakie są progi na medycynę płatną w różnych miastach, ale moja przyjaciółka dostała się na medycynę płatną z maturą ok 70%, z tym, że ona pisała 3 przedmioty biol,fiz,chem na rozsz.
yoodym
Posty: 27
Rejestracja: 9 sie 2011, o 20:31

Re: Proszę o radę

Post autor: yoodym »

hehe, medycyna na Ukrainie to może na Białorusi też coś jest. Wschód jest piękny - fauna i flora (Gruzja), ale żeby tam studiować.

bałbym się
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości