Pazdro (brązowa) odpowiedzi do zadanek.

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
chemik1212
Posty: 429
Rejestracja: 24 sty 2010, o 18:22

Pazdro (brązowa) odpowiedzi do zadanek.

Post autor: chemik1212 »

Witam wszystkich. Tak, nadszedł ten czas…czas na Pana Pazdro . Właśnie zakończyłem pracę z Witowskim i Operonem. Czuje pewien niedosyt zadań i strach ze strony szanownej ekipy układającej nasze maturki z chemii . Szukałem i szukałem i nie znalazłem nigdzie odpowiedzi do brązowej książki Pazdro. Znalazłem tylko 2 oferty z sprzedaniem odpowiedzi ale nie odpisują owe osoby. Chciałem je kupić i udostępnić na forum, ponieważ wiem ,iż będą komuś przydatne. Jeśli zdołam kupić to oczywiście je udostępnię. Sam będę rozwiązywał zadania z moja nauczycielką i szukał odpowiedzi poszczególnych zadań w necie. Czy Wy chcecie mnie wspomóc i też dodać Swoje wyniki? Mogą być to skany kartek, same wyniki, cokolwiek. Sam nie obrobię całej książki, część prostych zadań będę pomijał…także proszę Was o pomoc. Na maturze zostanie Wam to wynagrodzone pewnie .Pozdrawiam.
Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: Pazdro (brązowa) odpowiedzi do zadanek.

Post autor: Mikolai »

Chciałem je kupić i udostępnić na forum, ponieważ wiem ,iż będą komuś przydatne. Jeśli zdołam kupić to oczywiście je udostępnię.
1.jpg
Awatar użytkownika
chemik1212
Posty: 429
Rejestracja: 24 sty 2010, o 18:22

Re: Pazdro (brązowa) odpowiedzi do zadanek.

Post autor: chemik1212 »

Oj tam.To powiedzmy że sam zrobię .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości