Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
-3b-
Posty: 54
Rejestracja: 5 mar 2012, o 20:01

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: -3b- »

fringilla_coelebs, a nie wiesz czy nam się zmieni program w LO jak w gimnazjum ?
fringilla_coelebs
Posty: 23
Rejestracja: 18 gru 2011, o 20:07

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: fringilla_coelebs »

tego już nie wiem niestety ^^
-3b-
Posty: 54
Rejestracja: 5 mar 2012, o 20:01

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: -3b- »

Jestem bardzo ciekawa czy ten nowy program będzie łatwiejszy czy trudniejszy ! ale na razie skupiam się na egzaminie, żeby go jak najlepiej napisać i dostać się do wymarzonego liceum
Pilumnus

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: Pilumnus »

-3b- pisze:Jestem bardzo ciekawa czy ten nowy program będzie łatwiejszy czy trudniejszy ! ale na razie skupiam się na egzaminie, żeby go jak najlepiej napisać i dostać się do wymarzonego liceum
Jakie jest to twoje wymarzone liceum?
-3b-
Posty: 54
Rejestracja: 5 mar 2012, o 20:01

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: -3b- »

mało nauki nie no żart, moje wymarzone liceum to jedno z Kielc . bardzo bym chciała chodzić do tego liceum ponieważ są tam bardzo dobrzy nauczyciele, uczniowie głownie z profilu biologi i chemii cenią sobie to liceum
pawel17041995
Posty: 214
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 17:26

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: pawel17041995 »

a do jakiego liceum w Kielcach chciałabyś pójść?
-3b-
Posty: 54
Rejestracja: 5 mar 2012, o 20:01

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: -3b- »

Myślałam nad liceum Śniadeckiego i Żeromskiego ! Żeromski to najlepsza w województwie szkoła po Jadwidze ! Ale bardzo dużo osób odradza mi tą szkołę natomiast moi znajomi cenią sobie to LO! Na razie przystałam na Żeromski ale sumie nie wiem jeszcze, zawsze tam chciałam chodzi !
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: paaula »

Stalowy pisze:Paula nie wybierasz się na medycynę? Nic nie słyszałem.
ano. ja taka mysz niepozorna jestem
mmatuszewski12 pisze:
-3b- pisze:
A ty paula czemu się nie wybierasz na medycynę ? Bo po tych serduszkach przy WUM stwierdziłem że bardzo byś chciała być lekarzem
ok, serduszek już nie ma
nigdy za bardzo się do tego nie paliłam, po prostu byłam ścisłym umysłem, ale też nie bardzo technicznie uzdolniona.
O tym również zdecydowało to, że moja siostra w tym roku jest na medycynie na I roku w Katowicach i widzę ile ona ma tam nauki. Mi się nie podoba wizja, że tyle mam się uczyć i to jeszcze wiedząc, że robię to ot tak, bo nie wiedziałam na co iść. Poza tym nie chciałabym nigdy brać odpowiedzialności za czyjeś życie, o nie.

Chociaż przeglądając to forum widzę często u ludzi czy to w wypowiedziach, czy w podpisach, że mają już z góry ustalone studia, na które chcą iść i się tego trzymają. No cóż ja jeszcze mam głęboką nadzieję, że mnie olśni
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: Stalowy »

Zawsze możesz zostać radiolożką i nie brać odpowiedzialności - albo w ogóle na inna mańkę: dentystką. Odpowiedzialność za życie bliska zeru
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: paaula »

od razu patologiem wtedy to już chyba będę mogła spowodować tylko zmartwychwstanie hehe
Gość

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: Gość »

[quote="-3b-"]Myślałam nad liceum Śniadeckiego i Żeromskiego :D! Żeromski to najlepsza w województwie szkoła po Jadwidze ! Ale bardzo dużo osób odradza mi tą szkołę natomiast moi znajomi cenią sobie to LO! Na razie przystałam na Żeromski ale sumie nie wiem jeszcze, zawsze tam chciałam chodzi ! :)[/quote]

Ja chodzę do Żeroma
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: Stalowy »

paula0809,
-3b-
Posty: 54
Rejestracja: 5 mar 2012, o 20:01

Re: Klasa biol-chem ---> przyrodnicza ?

Post autor: -3b- »

Gość, I jak jest w tym Liceum
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość