Wymagania na studia medyczne na ukrainie.

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Enter11
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2012, o 18:05

Wymagania na studia medyczne na ukrainie.

Post autor: Enter11 »

Cześć. Jestem w tej chwili uczniem drugiej klasy liceum i mam zamiar podejść do studiów medycznych w Polsce , dobrze było by mieć jakaś alternatywę zwłaszcza że orłem z chemii nie jestem i będzie mi bardzo ciężko się dostać na studia medyczne w kraju.
Stąd moje pytanie jakie są wymagania na uniwersytetach w Kijowie , Lwowie i Ivano-frankovsku ? Czego wymagają , matury? Z jakich przedmiotów rozszerzonych czy nie ? Jaki wynik był by wystarczający?
Jak dobrze trzeba znać angielski? Jakie są koszty utrzymania tam po za oczywiście opłatą za same studia (3000 - 4000 $) ?
Jak wygląda ten egzamin wstępny z biologii i ewentualnie innych przedmiotów? Trudny?
Ciężko teraz załatwić formalności związane z przyjęciem?
Jeśli temat już był to przepraszam, udało mi się znaleźć tylko tematy bardzo stare w których nie było zapewne świeżych informacji a autorzy i odpowiadający już dawno nie korzystają z forum.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam )
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość