Jakie studia help

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Jakie studia help

Post autor: lith »

Jak pisałem o realiach w radioterapii mam marne pojęcie (chociaż w sumie mnie te klimaty interesują), ale w sumie nie sądzę, żeby taki fizyk się zajmował naprawą sprzętu. Raczej obstawiam tak jak przy radiologii zewnętrzną firmę, która sprzęt instalowała i właśnie się zajmuje serwisowaniem, szkoleniami itd. Zakupy to tez raczej chyba kwestia kwestia ustaleń kierownictwa zakładu z dyrekcją i ogólnie zabawa w przetargi itd.
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: Jakie studia help

Post autor: zetsu »

Dokładnie, naprawą sprzętu się zajmuje serwis, lecz są takie rzeczy które fizyk może na prawić (chodzi tutaj o na prawdę drobne sprawy np. ustawienie programu) Ja miałem praktyki na obsłudze sztucznej nerki więc z praktyki wiem że jak coś szwankuje to trzeba w miarę szybko sprawdzić co się dzieje, czy stężenie sodu jest za niskie, czy nic nie przecieka, czy filtr się nie zapchał itp. Jeżeli dzieje się już prawdziwy meksyk to dzwoni się po serwis ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości